Quote (ecneB @ 14 Feb 2013 23:57)
k ra bejon megint a shield, 4. vegen jarok atm. bar a kameratol neha szedulni szoktam, kicsit zavaro szamomra.
én még a tvben néztem sokáig anno
és volt még egy jo késő esti tévés sorozat
a Save me azt hiszem az volt a cime
nézz utána