d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1323324325326327397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 3 2011 01:46pm
Fiú: Szereltek.
Lány: Én is. *.* :$
Fiú: B**dmeg...nem tudsz olvasni ? :DD
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 3 2011 01:57pm
Quote (jarabekg @ Nov 3 2011 09:46pm)
Fiú: Szereltek.
Lány: Én is. *.* :$
Fiú: B**dmeg...nem tudsz olvasni ? :DD


8D
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 3 2011 02:39pm
Egy nő vásárol a szupermarketben.
Vesz:
- 2 liter 2,8%-os tejet,
- egy doboz tojást,
- egy doboz narancslét,
- egy fej káposztát,
- egy negyed kiló kávét,
- 20 dkg sonkát.
Kirakja szépen sorban a dolgokat a pénztárnál a futószalagra. Mögötte áll egy részeg a sorban és nézi ahogy pakol.
Amikor a pénztáros üti be a tételeket a pénztárgépbe, a részeg halkan megjegyzi:
- Te biztosan egyedül élsz.
A nő meglepődik a megjegyzésen, hiszen valóban egyedülálló...
Végignézi a dolgokat amit vásárolt, de nem talál bennük semmi olyant amiből a részeg következtetni tudna az ő családi állapotára.
Felülkerekedik a kíváncsiság benne és odafordul a részeghez:
- Tudja mit? Magának teljesen igaza van, de miből jött rá, hogy egyedül élek?
Erre a részeg:
- Mer randa vagy kisanyám..!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 4 2011 03:35am
Quote (jarabekg @ Nov 3 2011 08:46pm)
Fiú: Szereltek.
Lány: Én is. *.* :$
Fiú: B**dmeg...nem tudsz olvasni ? :DD


szerencsére a felnövekvő generáció érdekében kicsillagozták a bazmeget, bazmeg
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Nov 4 2011 03:46am
Quote (jarabekg @ Nov 3 2011 07:46pm)
Fiú: Szereltek.
Lány: Én is. *.* :$
Fiú: B**dmeg...nem tudsz olvasni ? :DD


lehet hogy a lány is szerelt... eldugult a mosogatónál a lefolyó, vagy valami szar a konyhában

This post was edited by kuzdithom on Nov 4 2011 03:47am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 4 2011 05:02am
Quote (beni @ Nov 4 2011 09:35am)
szerencsére a felnövekvő generáció érdekében kicsillagozták a bazmeget, bazmeg


mármint a bazdmeget
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 4 2011 05:27am
Quote (kuzdithom @ Nov 4 2011 10:46am)
lehet hogy a lány is szerelt... eldugult a mosogatónál a lefolyó, vagy valami szar a konyhában


én is szereltek?

Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,112.00
Nov 4 2011 01:16pm
Quote (jarabekg @ 4 Nov 2011 13:27)
én is szereltek?


fail.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 4 2011 01:26pm
Quote (jarabekg @ 4 Nov 2011 12:27)
én is szereltek?


Szereltek valaki, erre a lány, hogy ő is szerelt.
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 4 2011 02:12pm
Quote (jarabekg @ 3 Nov 2011 20:46)
Fiú: Szereltek.
Lány: Én is. *.* :$
Fiú: B**dmeg...nem tudsz olvasni ? :DD


most akartam posztolni :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1323324325326327397Next
Add Reply New Topic New Poll