d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo-s Segítségek > Baalrun, Húzás, Formulák, Quest, Perm...
Prev1323324325326327353Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,304
Joined: Dec 17 2006
Gold: 11.50
Aug 19 2009 09:59am
sziasztok

húzásra lenne szükségem, mégpedig olyan karival, ami classicban volt húzva, és megmaradtak a baal quest-jei.

Assa-t kéne húzni. köszi, pm me, hogy mennyiért húznátok

thx
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Aug 19 2009 10:00am
Quote (Kutyus @ Wed, Aug 19 2009, 03:59pm)
sziasztok

húzásra lenne szükségem, mégpedig olyan karival, ami classicban volt húzva, és megmaradtak a baal quest-jei.

Assa-t kéne húzni. köszi, pm me, hogy mennyiért húznátok

thx


classic rusherre gondols?Z
Member
Posts: 12,304
Joined: Dec 17 2006
Gold: 11.50
Aug 19 2009 10:02am
gondolom igen. :)
az a lényeg hogy ne kelljen baal questet keresni.

de ugye mivel assa-t kell húzni, azt nem lehet classicban, ezért kell olyan vki, aki classicban volt húzva, és megvannak a baal questjei
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 19 2009 10:03am
Quote (Xrd @ Wed, 19 Aug 2009, 16:00)
classic rusherre gondols?Z


Nem. Olyan karira, amelyiknek megvan még a baal q, így ha az megcsinálja, a vele partyban levők is megkapják, így assa is mehet fel lvl1-en hellre.
Member
Posts: 12,304
Joined: Dec 17 2006
Gold: 11.50
Aug 19 2009 10:03am
Quote (Oberon_os @ Wed, 19 Aug 2009, 17:03)
Nem. Olyan karira, amelyiknek megvan még a baal q, így ha az megcsinálja, a vele partyban levők is megkapják, így assa is mehet fel lvl1-en hellre.


pontosan :)
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 20 2009 11:59am
kéne help:

kreálni egy olyan karival, akinek megvan normalon cain, és kéne 8*10 000 gold

o 20 fg

(kb 10 percig tartana)

/e: euscl ofc

This post was edited by Megas_heroes on Aug 20 2009 12:00pm
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 20 2009 12:02pm
Quote (Megas_heroes @ Thu, 20 Aug 2009, 17:59)
kéne help:

kreálni egy olyan karival, akinek megvan normalon cain, és kéne 8*10 000 gold

o 20 fg

(kb 10 percig tartana)

/e: euscl ofc


még mindig kell? /free ofc nehumorizájj

This post was edited by Oberon_os on Aug 20 2009 12:02pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 20 2009 12:04pm
Quote (Oberon_os @ Thu, Aug 20 2009, 07:02pm)
még mindig kell? /free ofc nehumorizájj


Laci üzenete:
japp
még kellene
Obi üzenete:
nézem melyiknek van meg
Laci üzenete:
k, ty
Obi üzenete:
lol, temp ban.
Laci üzenete:
ARRRRRRRRRGHHHHHHHHHHHHHH

:stonetoss:
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 20 2009 12:05pm
Quote (Megas_heroes @ Thu, Aug 20 2009, 07:04pm)
Laci üzenete:
japp
még kellene
Obi üzenete:
nézem melyiknek van meg 
Laci üzenete:
k, ty
Obi üzenete:
lol, temp ban.
Laci üzenete:
ARRRRRRRRRGHHHHHHHHHHHHHH

:stonetoss:


btw tök romantikus hogy miattam rd-t kapott :wub:
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Aug 20 2009 12:06pm
50fgért VÁLLALOM!!!!!!

na jó nem.

This post was edited by xXmateXx on Aug 20 2009 12:07pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1323324325326327353Next
Closed New Topic New Poll