d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1323832393240324132425001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 2 2011 01:21pm
Quote (PandaBearBros @ May 2 2011 08:19pm)
nem csoda, hiszen van szakála


tehetek én róla hogy nő? fasznak sincs annyi pénze, hogy napi 2x borotválkozzak
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold: 0.00
May 2 2011 01:22pm
Quote (anyd @ May 2 2011 09:21pm)
tehetek én róla hogy nő? fasznak sincs annyi pénze, hogy napi 2x borotválkozzak


én kajak irigyellek ezért
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 2 2011 01:23pm
Quote (PandaBearBros @ May 2 2011 08:22pm)
én kajak irigyellek ezért


nekem se nőne, csak ha beültetnék :C
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 2 2011 01:23pm
Quote (PandaBearBros @ May 2 2011 08:22pm)
én kajak irigyellek ezért


ne tedd, csak a nyűg van vele, kérdezz bárkit
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 2 2011 01:24pm
én meg nem tudom h kell borotválkozni, apám úgy nevelt fel, hogy megtanít bármire, de soha ne kérdezzem meg, hogy kell borotválkozni, mert azt ő se tud
szal borotvahav, aftershave, mind imjelly
De nem is nő nagyon, szal egyelőre még leszarom

This post was edited by Vismajor on May 2 2011 01:24pm
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold: 0.00
May 2 2011 01:24pm
Quote (anyd @ May 2 2011 09:23pm)
ne tedd, csak a nyűg van vele, kérdezz bárkit


semmi
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 2 2011 01:24pm
Quote (anyd @ 3 May 2011 00:23)
ne tedd, csak a nyűg van vele, kérdezz bárkit


Vouch, utálom a szakállam. Meg úgy általában erős a szőröm ://
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold: 0.00
May 2 2011 01:24pm
Quote (Vismajor @ May 2 2011 09:24pm)
én meg nem tudom h kell borotválkozni, apám úgy nevelt fel, hogy megtanít bármire, de soha ne kérdezzem meg, hogy kell borotválkozni, mert azt ő se tud
szal borotvahav, aftershave, mind imjelly


én youtuberol tanultam meg...
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 2 2011 01:25pm
Quote (PandaBearBros @ May 2 2011 08:24pm)
én youtuberol tanultam meg...


Quote (Vismajor @ May 2 2011 08:24pm)
én meg nem tudom h kell borotválkozni, apám úgy nevelt fel, hogy megtanít bármire, de soha ne kérdezzem meg, hogy kell borotválkozni, mert azt ő se tud
szal borotvahav, aftershave, mind imjelly
De nem is nő nagyon, szal egyelőre még leszarom


micsoda sztorik gyerekek :D

én magamtól jöttem rá
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 2 2011 01:26pm
Quote (PandaBearBros @ May 2 2011 08:24pm)
én youtuberol tanultam meg...


amúgy miközben pont ezt írtam, az jutott eszembe, hogy nyakkendőt is ott tanultam meg kötni, lehet érdemes lenne...epik :D
hamár itt tartunk én a faszomat vagyok képtelen rendesen leborotválni, szenvedek vele fél órát aztán meg úgynézki mintha megráncigálta volna egy kutya és a szájában maradt volt egy nagy csomó

This post was edited by Vismajor on May 2 2011 01:26pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1323832393240324132425001Next
Closed New Topic New Poll