Quote (anyd @ May 2 2011 08:11pm)
vissel viccesebb lenne, én nem vagyok egy nagy csajozógép :s
ja, konkrétan ráduszítottam egy olyan csajt, aki fullra beléd volt esve, te meg csak lógadtad a faszod!
btw én már 2,5 éve nem csajoztam, szóval én se nagyon
This post was edited by Vismajor on May 2 2011 01:12pm