d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1323732383239324032415001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 2 2011 01:11pm
Quote (jarabekg @ May 2 2011 08:10pm)
az eredetit nem találom, de így mindenki érteni fogja

http://img829.imageshack.us/img829/2806/dasdastk.jpg


vissel viccesebb lenne, én nem vagyok egy nagy csajozógép :s
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 2 2011 01:12pm
Quote (anyd @ May 2 2011 08:11pm)
vissel viccesebb lenne, én nem vagyok egy nagy csajozógép :s


ja, konkrétan ráduszítottam egy olyan csajt, aki fullra beléd volt esve, te meg csak lógadtad a faszod!
btw én már 2,5 éve nem csajoztam, szóval én se nagyon

This post was edited by Vismajor on May 2 2011 01:12pm
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 2 2011 01:13pm
Quote (Vismajor @ May 2 2011 08:12pm)
ja, konkrétan ráduszítottam egy olyan csajt, aki fullra beléd volt esve, te meg csak lógadtad a faszod!


hát, nekem a belső is fontos :S meg ne este 11kor hívjon át magához :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 2 2011 01:14pm
Quote (anyd @ May 2 2011 08:13pm)
hát, nekem a belső is fontos :S meg ne este 11kor hívjon át magához :D


Hát mikor te szerencsétlen?:DDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 2 2011 01:14pm
Quote (anyd @ May 2 2011 08:11pm)
vissel viccesebb lenne, én nem vagyok egy nagy csajozógép :s


ez a sejtelmes nézés nagyon tetszik, lehet ki kéne találni valami jobbat :d


a csajról meg post pic

This post was edited by jarabekg on May 2 2011 01:14pm
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold: 0.00
May 2 2011 01:14pm
Quote (anyd @ May 2 2011 09:13pm)
hát, nekem a belső is fontos :S meg ne este 11kor hívjon át magához :D


buzi
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 2 2011 01:16pm
Quote (PandaBearBros @ May 2 2011 08:14pm)
buzi





Quote (Vismajor @ May 2 2011 08:14pm)
Hát mikor te szerencsétlen?:DDDDDDDDDDDDDD


dunno, másnap suli volt

Quote (jarabekg @ May 2 2011 08:14pm)
ez a sejtelmes nézés nagyon tetszik, lehet ki kéne találni valami jobbat :d


egy vén fasz volt a fotós, persze hogy mosolygok
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 2 2011 01:17pm
Quote (anyd @ 2 May 2011 20:16)
https://lh3.googleusercontent.com/-1sKAFUoa57c/TX4D3esf0pI/AAAAAAAAAMc/a0bYsrAHpPk/youjelly.png




dunno, másnap suli volt



egy vén fasz volt a fotós, persze hogy mosolygok


8DDDD
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 2 2011 01:19pm
Quote (jarabekg @ May 2 2011 08:14pm)
ez a sejtelmes nézés nagyon tetszik, lehet ki kéne találni valami jobbat :d


a csajról meg post pic


konkrétan férlevont az iskolában, hogy kiez a levente facebookon, mert kéne
http://img534.imageshack.us/f/anitac.jpg/
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold: 0.00
May 2 2011 01:19pm
Quote (Vismajor @ May 2 2011 09:19pm)
konkrétan férlevont az iskolában, hogy kiez a levente facebookon, mert kéne
http://img534.imageshack.us/f/anitac.jpg/


nem csoda, hiszen van szakála

This post was edited by PandaBearBros on May 2 2011 01:20pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1323732383239324032415001Next
Closed New Topic New Poll