d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1323532363237323832395001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 2 2011 12:36pm
Quote (PandaBearBros @ May 2 2011 07:34pm)
kiprobáltam eddig 2szer, de nemtom miért olyan overrated
és csak az ilyen igénytelen rappet szeretem :D


van olyan akire nem hat olyan erősen, szerintem ezerszer jobb mint az alkohol

én is csak egykét szar rappet szeretek

pl http://www.youtube.com/watch?v=CcKDmvDHPjc
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 2 2011 12:37pm
Quote (anyd @ 2 May 2011 20:19)
kurvaideges lettem... nyáron a szigeten ott volt a kedvenc együttesem, amikor majdnem elájultam a szomjtól, a gitáros odadobta nekem a vizét, és elraktam emlékbe a pet palackot.. hát anyám nem kidobta?


milyen együttes volt? amúgy részvétem :(
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 2 2011 12:38pm
Quote (PandaBearBros @ May 2 2011 08:34pm)
kiprobáltam eddig 2szer, de nemtom miért olyan overrated
és csak az ilyen igénytelen rappet szeretem :D


nekem első 5 alkalommal semmit nem adott :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 2 2011 12:38pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 2 2011 07:37pm)
milyen együttes volt? amúgy részvétem :(


http://www.youtube.com/watch?v=9055NLRl-6Y


Quote (Saenchai @ May 2 2011 07:38pm)
nekem első 5 alkalommal semmit nem adott :D



nekem a legelső alkalommal akkorát ütött, hogy 4 órán át egy játszótér mellett feküdtem az úton mozdulatlanul :D Nem volt annyira fless..
lehet nem kellett volna 1gt egyedül tolni

most hogy tudom, hogy 0.1 és széttép

This post was edited by anyd on May 2 2011 12:41pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 2 2011 12:39pm
Quote (Saenchai @ May 2 2011 07:38pm)
nekem első 5 alkalommal semmit nem adott :D


én nagyon sokat toltma már(persze, relatív, de mondjuk egy nemrakátézóshoz képest:D:D) és eddig összesen 2x ütött be
de akkor az húzós volt
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 2 2011 12:39pm
Quote (Vismajor @ 2 May 2011 20:39)
én nagyon sokat toltma már(persze, relatív, de mondjuk egy nemrakátézóshoz képest:D:D) és eddig összesen 2x ütött be
de akkor az húzós volt


máskor tüdőzd le és tartsd bent
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold: 0.00
May 2 2011 12:40pm
Quote (anyd @ May 2 2011 08:36pm)
van olyan akire nem hat olyan erősen, szerintem ezerszer jobb mint az alkohol

én is csak egykét szar rappet szeretek

pl http://www.youtube.com/watch?v=CcKDmvDHPjc


nemtom, elöször voltunk ilyen gyárlátogatáson, és visszafelejövet (gyalog voltunk és csak az osztály) elszivtunk vagy 3-at
na az bebaszott
volt utána még egy irodalom oránk és végig röhögtük az egészet
az a legjobb amikor
tanár: - Mikszáth gégerákban halt meg
osztálytársam: -hol?

na akkor majdnem baszartunk xD
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 2 2011 12:40pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 2 2011 07:39pm)
máskor tüdőzd le és tartsd bent


:DDD :thumbsup:
hogy erre nem gondoltam
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 2 2011 12:42pm
Quote (Vismajor @ May 2 2011 07:40pm)
:DDD :thumbsup:
hogy erre nem gondoltam


de azert levegot sajnos nem felejtettel el venni azota
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 2 2011 12:43pm
Quote (Taszilo.^ @ May 2 2011 07:42pm)
de azert levegot sajnos nem felejtettel el venni azota


te is elfelejthettél volna felsírni
dehát ez van, nem lehet az élet fenékig tejfel
Go Back To Magyar Topic List
Prev1323532363237323832395001Next
Closed New Topic New Poll