Quote (anyd @ May 2 2011 08:36pm)
nemtom, elöször voltunk ilyen gyárlátogatáson, és visszafelejövet (gyalog voltunk és csak az osztály) elszivtunk vagy 3-at
na az bebaszott
volt utána még egy irodalom oránk és végig röhögtük az egészet
az a legjobb amikor
tanár: - Mikszáth gégerákban halt meg
osztálytársam: -hol?
na akkor majdnem baszartunk xD