Quote (anyd @ May 2 2011 08:19pm)
kurvaideges lettem... nyáron a szigeten ott volt a kedvenc együttesem, amikor majdnem elájultam a szomjtól, a gitáros odadobta nekem a vizét, és elraktam emlékbe a pet palackot.. hát anyám nem kidobta?
én meg ozorán találtam 1 karszalagot,mondom elrakom emlékbe,hátha a kezemmel levővel lesz valami,anyám meg turkált a szekrényemben,azt kidobta... szerencsére időben észrevettem,kikukáztam,szóltam neki,hogy nem kéne kidobni,erre szerintem megint kidobta,mert nincs meg....