d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1323432353236323732385001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 2 2011 12:20pm
Quote (kusziyoker @ May 2 2011 06:27pm)
http://www.youtube.com/watch?v=_l4A5gIcqPw


mi a háttérben játszódó szám címe?

inb4 Al - Final countdown
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 2 2011 12:21pm
Quote (HunIndex @ 2 May 2011 20:20)
mi a háttérben játszódó szám címe?

inb4 Al - Final countdown


europe - complicated
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 2 2011 12:23pm
Quote (anyd @ May 2 2011 08:19pm)
kurvaideges lettem... nyáron a szigeten ott volt a kedvenc együttesem, amikor majdnem elájultam a szomjtól, a gitáros odadobta nekem a vizét, és elraktam emlékbe a pet palackot.. hát anyám nem kidobta?


én meg ozorán találtam 1 karszalagot,mondom elrakom emlékbe,hátha a kezemmel levővel lesz valami,anyám meg turkált a szekrényemben,azt kidobta... szerencsére időben észrevettem,kikukáztam,szóltam neki,hogy nem kéne kidobni,erre szerintem megint kidobta,mert nincs meg....
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold: 0.00
May 2 2011 12:23pm
Quote (anyd @ May 2 2011 08:19pm)
kurvaideges lettem... nyáron a szigeten ott volt a kedvenc együttesem, amikor majdnem elájultam a szomjtól, a gitáros odadobta nekem a vizét, és elraktam emlékbe a pet palackot.. hát anyám nem kidobta?


xD
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 2 2011 12:24pm
Quote (HunIndex @ May 2 2011 08:20pm)
mi a háttérben játszódó szám címe?

inb4 Al - Final countdown


Energy Loop - Cruise control
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 2 2011 12:25pm
Quote (Saenchai @ May 2 2011 06:24pm)
Energy Loop - Cruise control

FOR COOL
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 2 2011 12:28pm
Quote (PandaBearBros @ May 2 2011 07:23pm)
xD


te se örülnél :(

Quote (Saenchai @ May 2 2011 07:23pm)
én meg ozorán találtam 1 karszalagot,mondom elrakom emlékbe,hátha a kezemmel levővel lesz valami,anyám meg turkált a szekrényemben,azt kidobta... szerencsére időben észrevettem,kikukáztam,szóltam neki,hogy nem kéne kidobni,erre szerintem megint kidobta,mert nincs meg....


együtt érzek
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold: 0.00
May 2 2011 12:31pm
Quote (anyd @ May 2 2011 08:28pm)
te se örülnél :(



együtt érzek


http://www.youtube.com/watch?v=WuXAxFcdsRc&feature=bf_next&list=AVGxdCwVVULXcYSGpHwxxLv4ExN7g04FN7&index=22

hallgatnék egy kis tommy wright III-ot
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 2 2011 12:32pm
Quote (PandaBearBros @ May 2 2011 07:31pm)


te nem szereted a niggereket, akkor füvezni se szoktál?
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold: 0.00
May 2 2011 12:34pm
Quote (anyd @ May 2 2011 08:32pm)
te nem szereted a niggereket, akkor füvezni se szoktál?


kiprobáltam eddig 2szer, de nemtom miért olyan overrated
és csak az ilyen igénytelen rappet szeretem :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1323432353236323732385001Next
Closed New Topic New Poll