☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
3233
3234
3235
3236
3237
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 574648
Replies: 50000
Track Topic
kusziyoker
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold
:
794.44
#32341
May 2 2011 10:27am
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#32342
May 2 2011 10:30am
Quote (kusziyoker @ May 2 2011 05:27pm)
http://www.youtube.com/watch?v=_l4A5gIcqPw
ostoba kurva, basznám... pofán szívlapáttal
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#32343
May 2 2011 10:36am
ωιωιι. üzenete:
*mert most akk nem mind1 hogy asztal, föld vagy zongora?:'D akk nincs benne semmi izé..:D
Untouchable üzenete:
*de
*ez olyasmi mint a lift
*vagy anyudék ágya
*achivment
ωιωιι. üzenete:
*na liftbe az adja:D
xd
volt már itt ilyen holcsinálnád/ csináltad topic?
This post was edited by harcikacsa17 on May 2 2011 10:37am
LaserBack
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold
:
535.00
#32344
May 2 2011 10:41am
áááh de kurva éhes vagyok. Simán be tudnék falni egy pizzát
inb4 jó hogy mondod megyek és csinálok magamnak
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#32345
May 2 2011 10:42am
Quote (LaserBack @ 2 May 2011 17:41)
áááh de kurva éhes vagyok. Simán be tudnék falni egy pizzát
inb4 jó hogy mondod megyek és csinálok magamnak
most sül jo hogy mondod meg is nézem
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#32346
May 2 2011 12:10pm
nagoyn kéne már egy kutya, de már egy macska is megfelelne
iso friends
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#32347
May 2 2011 12:11pm
big bang theoryt nézek, akár mennyire is tanulnom kéne :c de hát ma írtam két zh-t, megérdemlem.
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#32348
May 2 2011 12:13pm
Quote (zsansaccount @ May 2 2011 07:11pm)
big bang theoryt nézek, akár mennyire is tanulnom kéne :c de hát ma írtam két zh-t, megérdemlem.
én meg baszom az időt, hlp matekérettségi
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#32349
May 2 2011 12:17pm
össze akarok esni, de még össze kell raknom egy geci prezentációt.
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#32350
May 2 2011 12:19pm
kurvaideges lettem... nyáron a szigeten ott volt a kedvenc együttesem, amikor majdnem elájultam a szomjtól, a gitáros odadobta nekem a vizét, és elraktam emlékbe a pet palackot.. hát anyám nem kidobta?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
3233
3234
3235
3236
3237
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact