d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1323332343235323632375001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
May 2 2011 10:27am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 2 2011 10:30am
Quote (kusziyoker @ May 2 2011 05:27pm)
http://www.youtube.com/watch?v=_l4A5gIcqPw


ostoba kurva, basznám... pofán szívlapáttal
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 2 2011 10:36am
ωιωιι. üzenete:
*mert most akk nem mind1 hogy asztal, föld vagy zongora?:'D akk nincs benne semmi izé..:D
Untouchable üzenete:
*de
*ez olyasmi mint a lift
*vagy anyudék ágya
*achivment
ωιωιι. üzenete:
*na liftbe az adja:D
xd
volt már itt ilyen holcsinálnád/ csináltad topic?

This post was edited by harcikacsa17 on May 2 2011 10:37am
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
May 2 2011 10:41am
áááh de kurva éhes vagyok. Simán be tudnék falni egy pizzát :(


inb4 jó hogy mondod megyek és csinálok magamnak
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 2 2011 10:42am
Quote (LaserBack @ 2 May 2011 17:41)
áááh de kurva éhes vagyok. Simán be tudnék falni egy pizzát :(


inb4 jó hogy mondod megyek és csinálok magamnak


most sül jo hogy mondod meg is nézem
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 2 2011 12:10pm
nagoyn kéne már egy kutya, de már egy macska is megfelelne :(
iso friends
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 2 2011 12:11pm
big bang theoryt nézek, akár mennyire is tanulnom kéne :c de hát ma írtam két zh-t, megérdemlem.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 2 2011 12:13pm
Quote (zsansaccount @ May 2 2011 07:11pm)
big bang theoryt nézek, akár mennyire is tanulnom kéne :c de hát ma írtam két zh-t, megérdemlem.


én meg baszom az időt, hlp matekérettségi
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 2 2011 12:17pm
össze akarok esni, de még össze kell raknom egy geci prezentációt.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 2 2011 12:19pm
kurvaideges lettem... nyáron a szigeten ott volt a kedvenc együttesem, amikor majdnem elájultam a szomjtól, a gitáros odadobta nekem a vizét, és elraktam emlékbe a pet palackot.. hát anyám nem kidobta?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1323332343235323632375001Next
Closed New Topic New Poll