Quote (RedBlueDevils @ 1 May 2011 23:07)
11óra és te lépsz? mifaszvan?
holnap 5:40-kor kelek, általában 10kor fekszem
Quote (hedgehogsword @ 1 May 2011 23:03)
eddig jó szar, de azért kösz, neked is
hát nekem is, szobámban csöpög a víz (beázik folyton, fasza), távolban gyereksírás, meg kutyavonítás, faszom se tud így aludni.