d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1322932303231323232335001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 1 2011 03:03pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 May 2011 23:03)
jóéjt drágaságaim


eddig jó szar, de azért kösz, neked is
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
May 1 2011 03:07pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 May 2011 23:03)
jóéjt drágaságaim


11óra és te lépsz? mifaszvan?
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
May 1 2011 03:07pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 1 2011 10:03pm)
jóéjt drágaságaim


cas
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 1 2011 03:43pm
Quote (RedBlueDevils @ 1 May 2011 23:07)
11óra és te lépsz? mifaszvan?


holnap 5:40-kor kelek, általában 10kor fekszem

Quote (hedgehogsword @ 1 May 2011 23:03)
eddig jó szar, de azért kösz, neked is


hát nekem is, szobámban csöpög a víz (beázik folyton, fasza), távolban gyereksírás, meg kutyavonítás, faszom se tud így aludni.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
May 1 2011 03:43pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 1 2011 10:43pm)

hát nekem is, szobámban csöpög a víz (beázik folyton, fasza), távolban gyereksírás, meg kutyavonítás, faszom se tud így aludni.


kemény világ van felétek^^
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 1 2011 03:45pm
shakes and fidgetezik innen valaki amúgy?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 1 2011 03:46pm
Quote (A122 @ 1 May 2011 23:43)
kemény világ van felétek^^


mondjuk a gyerek elképzelésem nincs hol lehet, szomszédokban nincs kisgyerek, lehet leraktak az ajtónk elé egy gyereket kosárban
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 1 2011 03:48pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 May 2011 22:43)
holnap 5:40-kor kelek, általában 10kor fekszem



hát nekem is, szobámban csöpög a víz (beázik folyton, fasza), távolban gyereksírás, meg kutyavonítás, faszom se tud így aludni.


szegény :(
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 1 2011 03:49pm
Quote (Nerz8 @ 1 May 2011 23:48)
szegény :(


az még hagyján, de engem is folyton felkelt -.-

XD XD XD
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 1 2011 03:50pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 May 2011 22:49)
az még hagyján, de engem is folyton felkelt -.-

XD XD XD


LOLMACSKA
Go Back To Magyar Topic List
Prev1322932303231323232335001Next
Closed New Topic New Poll