d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev13223233243253261141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 14 2013 10:20am
Quote (ecneB @ 14 Feb 2013 17:18)
myepisode.com
epguides.com

de ha meg droidos vagy, akkor van telefonos app is, play store -> series


jaja megnéztem amit ajánlottál

jo leszköszi
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 14 2013 12:02pm
ez az IAD-s csávó remélem nem sokáig lesz szereplő,
de Julien új társa Tina... mmm; nomnomnom <3
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 14 2013 01:10pm
Nem is mondjátok, hog ykint van a zúj WD rész, baze
már tépem is lefele
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 14 2013 02:46pm
Quote (Vismajor @ Feb 14 2013 08:10pm)
Nem is mondjátok, hog ykint van a zúj WD rész, baze
már tépem is lefele


hát ha ezen ültek 2 hónapig az régen rossz
ez egy fos volt
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 14 2013 02:51pm
Quote (Vismajor @ Feb 14 2013 09:46pm)
hát ha ezen ültek 2 hónapig az régen rossz
ez egy fos volt


volt az 4 vagy 5 hónap is de ilyenkor úgyis újra el kell magyarázni mindent...
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 14 2013 04:57pm
k ra bejon megint a shield, 4. vegen jarok atm. bar a kameratol neha szedulni szoktam, kicsit zavaro szamomra.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 14 2013 06:27pm
Quote (ecneB @ 14 Feb 2013 23:57)
k ra bejon megint a shield, 4. vegen jarok atm. bar a kameratol neha szedulni szoktam, kicsit zavaro szamomra.


hah, nekem szerencsére csak az első évad első felében volt zavaró; most már élvezem is ^^
első részen durván át kellett erőszakolnom magamat (ilyen, "mi a szar ez?" érzésem volt), a második is necces volt, aztán a harmadiktól kezdtem el értékelni az egész stílusát

tegnap néztem meg s5e01-et.
most fogom megnézni s5e08-at.
ha van aki még nem látta, annak csak ajánlani tudom, hogy kezdjen bele!
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 14 2013 06:31pm
Quote (ecneB @ 14 Feb 2013 23:57)
k ra bejon megint a shield, 4. vegen jarok atm. bar a kameratol neha szedulni szoktam, kicsit zavaro szamomra.


tényleg tök jó sorozatokat mondtok itt

sopranos is egész bejövős volt, most a shieldből megnéztem 4-6 részt, ez se rossz :P

ez a sorozat melyik kategóriába tartozik? javulni fog vagy leromlik?
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 14 2013 06:33pm
Quote (Anarkin @ 15 Feb 2013 01:31)
tényleg tök jó sorozatokat mondtok itt

sopranos is egész bejövős volt, most a shieldből megnéztem 4-6 részt, ez se rossz :P

ez a sorozat melyik kategóriába tartozik? javulni fog vagy leromlik?


5-ik évadig javul ^^
egy ismerősöm szerint a 7-ik nagyon kemény és megvisel, de mind brutálisan jó.
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 14 2013 06:34pm
Quote (ecneB @ Feb 15 2013 12:57am)
k ra bejon megint a shield, 4. vegen jarok atm. bar a kameratol neha szedulni szoktam, kicsit zavaro szamomra.


5.től durvul : D
Quote (Anarkin @ Feb 15 2013 02:31am)
tényleg tök jó sorozatokat mondtok itt

sopranos is egész bejövős volt, most a shieldből megnéztem 4-6 részt, ez se rossz :P

ez a sorozat melyik kategóriába tartozik? javulni fog vagy leromlik?


határozottan javul imo.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13223233243253261141Next
Add Reply New Topic New Poll