Quote (ecneB @ 14 Feb 2013 23:57)
k ra bejon megint a shield, 4. vegen jarok atm. bar a kameratol neha szedulni szoktam, kicsit zavaro szamomra.
hah, nekem szerencsére csak az első évad első felében volt zavaró; most már élvezem is ^^
első részen durván át kellett erőszakolnom magamat (ilyen, "mi a szar ez?" érzésem volt), a második is necces volt, aztán a harmadiktól kezdtem el értékelni az egész stílusát
tegnap néztem meg s5e01-et.
most fogom megnézni s5e08-at.
ha van aki még nem látta, annak csak ajánlani tudom, hogy kezdjen bele!