d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1322323324325326382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 15 2012 12:07pm
Quote (SirCsimbok @ Oct 15 2012 06:49pm)
mit jósoltok a holnapira? tény, hogy ha nincs meg a 3 pont, akkor viszlát vb :D


meglepődnék, ha nem vernének meg minket a törökök
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 16 2012 12:32pm
hát kiváncsi leszek..mindenesetre hajrá magyarok!
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 16 2012 12:35pm
buzi botlábú szalain ment el 30 eurom, mert nem bírta elvinni kapus mellett a labdát észt meccsen
lehet esélyünk imo törökök ellen, ha az ilyen balfaszokat nem rakja be egervári

This post was edited by A122 on Oct 16 2012 12:35pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 16 2012 01:12pm
miért ülök le nézni az ilyen meccset
miért
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Oct 16 2012 01:21pm
az a potyagól csak felébresztett minket. hozni kell ezt a meccset
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 16 2012 01:33pm
Quote (bajcli @ 16 Oct 2012 21:12)
miért ülök le nézni az ilyen meccset
miért


Kettőezertizenkettőben
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 16 2012 01:36pm
Quote (Rawen @ 16 Oct 2012 21:33)
Kettőezertizenkettőben


sírjál csak
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Oct 16 2012 01:42pm
Quote (SirCsimbok @ 16 Oct 2012 20:21)
az a potyagól csak felébresztett minket. hozni kell ezt a meccset


jön ez
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Oct 16 2012 01:43pm
Quote (peterqwer @ 16 Oct 2012 20:42)
jön ez


Ez már nem potya. :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 16 2012 01:45pm
Quote (SirCsimbok @ Oct 16 2012 08:43pm)
Ez már nem potya. :D


Najo de tobb nelegyen 2v3 golra fogadtam
Go Back To Magyar Topic List
Prev1322323324325326382Next
Add Reply New Topic New Poll