d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1322323324325326397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 24 2011 01:13pm
‎-Apu a te ájfonodon van 3G?
-Van de ha felszívod szétverem a kis buksid
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 24 2011 02:08pm
Quote (ace07 @ 24 Oct 2011 20:13)
‎-Apu a te ájfonodon van 3G?
-Van de ha felszívod szétverem a kis buksid


olvastam arckönyvön
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Oct 25 2011 01:06pm
Honnan tudod, hogy CS függő lettél ? -Csak a szellőzőjáraton
hagyod el az épületet. -A napba nézel és
elcsodálkozol azon, hogy milyen jó is
ennek a felbontása. -Amikor a tanárod
lebuktat puskázás közben,
kétségbeesetten bekiáltod, hogy : "Admin? Wallhack! " -Az első szavaid
kisgyerekként a következők voltak :
"Nyomás, nyomás, nyomás!" (Go, Go, Go!)
. -Tornaórán késre váltassz a gyorsabb
futás érdekében. -Amikor anyukád
széthúzza a függönyt egy naofényes reggel a szobádban, odaordítod neki,
hogy : "Te jó ég!! Hagyd abba a team
flashelést te f***láma !! -Megkísérled a
bunny jumppal megközelíteni a hűtőt, a
kevesebb zaj érdekében. -Ha ránézel
valakire felvillan a neve középen pirossal vagy kékkel. -Mielőtt belépsz a lakásba,
bedobsz egy villanógránátot. -Minden
kattanásnál fedezékbe ugrassz, hisz lehet,
hogy egy sniper az. -Mindenkit
lekemperezel, aki 1 percnél több időt tölt
nyilvános WC-ben. -Az egyetemen aggódva ugrálsz a professzor körül,
tapogatod miközben pénzről és rescue
pointról mormogsz magadba. -Ébredés
után leküzdhetetlen vágyat érzel arra,
hogy fegyvert vegyél. -Körülbelül 20-
szor halsz meg naponta. -Munkahelyen, iskolában csak a fegyverekről beszélsz. -
Reggel hangos " Go,go,go" kiáltással
hagyod el a házat. -Valahányszor
főnököddel találkozol, egy "Enemy
Spotted" felirat kezd villogni. -Ha sietsz
valahová, kést rántassz elő. -Cigarettádat "Fire in the hole" szavakkal nyomod el. -
Nem a buszmegállóban, hanem rajta,
mellette vagy mögötte várod a buszt. -
Kenguruként ugrálsz a járdán. -Golyóálló
mellényben és sisakban jársz suliba. -
Minden fehérruhás embert megpróbálsz kiszabadítani. -A TESCO-ban a polcok
között olyan rést keresel ahonnan rálátni
a bejáratra. -Ha kórházba mész és látsz
egy vörös keresztet, azonnal le akarod
rakni a bombát. -Minden leírt mondat
után betétet cserélsz a tolladban. - Focimeccsen a következőket kiabálod :
"Stick together Team" aztán "Go,go,go" !
-Mielőtt befordulsz a sarkon azt kiáltod
"Storm the Front" ! -Felháborodsz, hogy
nem látod a célkereszted ? -5 métert esel,
mert nem akartál elmenni a lépcsőig, de azzal nyugtatod magad, hogy a nap
végéig kihúzod 40 HP-val. -Ha meglátsz
egy bevásárló kocsit azonnal keresni
kezded rajta a Weapon Buy gombot. -
Minden ajtóba belelősz, mielőtt átmész
rajta. -Ha szellőztetni akarsz, kilövöd az ablakot, és csodálkozol, hogy a darabjai
nem tűnnek el. -De még másnap is ott
vannak ? -Úszni is rohampáncélban mész.
-Minden csatornafedélre ráfújod a
logódat. -Ha valakit zseblámpával látsz,
ráüvöltessz kapcsolja ki, különben meglátnak. -Az után érdeklődsz az
orvosnál, hogy updatelhetsz-e 5.2 BETA-
ra. -Halálra rémülsz, amikor egy
csatornakukás előbukkan a lyukból. -Ha
valami durran ijedten fordulsz hátra, ki
esett holtan össze a haverok közül ! - Nekifutkosol az ajtónak. -Nem tudsz
rendesen rágyújtani, mert mindig csak 5
perced van. -Leesel egy felhőkarcolóról,
mert azt hiszed specbe vagy. -
Sniperoktól való félelmedbe csak 4 fős
csoportokba vagy hajlandó az utcára menni. -Elveszted az iskolai
sprintbajnokságot, és azzal magyarázod,
hogy te nem Q3-azol, hanem CS-zel. -
Elcsodálkozol, hogy az egyetemen nem
tudod a professzorok modeljét meztelen
nőkére váltani. -Ráüvöltessz a tanárodra, hogy ne kempeljen annyit, hanem jöjjön
elő. -Megpróbálod az angoltanárod
magyar verzióját letölteni, vagy legalább
a hangerejét levenni. -Fegyvert nyomsz a
padtársad fejéhez és ezt mondod neki :
"Imádkozz, hogy a friendly fire ki legyen kapcsolva" ! -Egy félholt ürgét addig
nézel, mig elfáradnak a szemeid, mégse
látod a HP-ját. -Egész nap szarul érzed
magad, mert reggel nem vettél páncélt
és sisakot. -Focimeccsen felháborodsz a
szar map miatt, és hogy csak a labdát lehet lőni.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 28 2011 01:47pm
A tyúk és a tojás ül az pszichológiai rendelő várótermében.
Nyílik az ajtó, kijön az asszisztensnő, rájuk néz.
- Melyikük volt előbb?
- …
- Elmész a p****ba!
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Oct 30 2011 05:01am
Miért nem tudnak a nők 70-ig számolni??
Mert 69-nél tele van a szájuk.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 30 2011 05:03am
Quote (Ad4mz @ 30 Oct 2011 13:01)
Miért nem tudnak a nők 70-ig számolni??
Mert 69-nél tele van a szájuk.


Miért nem tudnak a nők 70-ig számolni??
Mert nők.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Oct 30 2011 05:05am
Quote (ElCapitano @ 30 Oct 2011 13:03)
Miért nem tudnak a nők 70-ig számolni??
Mert nők.


ede'd
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 1 2011 03:42am
Melyik a legfinomabb szilva?
-Hát a pinapuszilva.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 1 2011 05:07am
Quote (ElCapitano @ 30 Oct 2011 13:03)
Miért nem tudnak a nők 70-ig számolni??
Mert nők.


: DDDD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 3 2011 09:21am
Találós kérdés:
- Az ír, a portugál és a görög miniszterelnök elmennek sörözni.
Melyikük fizet?
- A német.

:mellow:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1322323324325326397Next
Add Reply New Topic New Poll