Quote (CyberPunk666 @ May 1 2011 09:30pm)
akkor elkapcsolom...
amúgy kíváncsi vagyok itt is meg meri-e engedni magának a szokásos stílust a hajdú. A frizbi egy nagyon primitív műsor... arról szól, hogy a hajdú meghív embereket és bunkó. ennyi az egész.
Mivel bunkó, mutogatja a képeket h rokkant helyre állt az X5ösével?