Quote (Kenny10 @ 1 May 2011 22:04)
fasza, ma sem tanultam semmit : d
ismerős ^^
Quote (Vismajor @ 1 May 2011 22:04)
that, mindjá tus, de nemtom h utána novellaelemzés gyakorlás vagy rendőrakadémia 2
marad a kockulás még 1 órácskáig, aztán holnap a jó kis torkosszopás