d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1322532263227322832295001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 1 2011 02:02pm
nemtom aludjak-e, vagy még 1 órát kockuljak, holnap 8-6 nap, kurvára nn.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 1 2011 02:04pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 1 2011 09:02pm)
nemtom aludjak-e, vagy még 1 órát kockuljak, holnap 8-6 nap, kurvára nn.


that, mindjá tus, de nemtom h utána novellaelemzés gyakorlás vagy rendőrakadémia 2
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 1 2011 02:04pm
fasza, ma sem tanultam semmit : d
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 1 2011 02:08pm
Quote (Kenny10 @ 1 May 2011 22:04)
fasza, ma sem tanultam semmit : d


ismerős ^^

Quote (Vismajor @ 1 May 2011 22:04)
that, mindjá tus, de nemtom h utána novellaelemzés gyakorlás vagy rendőrakadémia 2


marad a kockulás még 1 órácskáig, aztán holnap a jó kis torkosszopás
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
May 1 2011 02:10pm
Quote (Vismajor @ May 1 2011 08:04pm)
that, mindjá tus, de nemtom h utána novellaelemzés gyakorlás vagy rendőrakadémia 2


hol megy a rendőrakadémia 2?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 1 2011 02:11pm
Quote (Xrd @ 1 May 2011 22:10)
hol megy a rendőrakadémia 2?


szerintem atm sehol
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 1 2011 02:11pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 1 2011 09:08pm)
ismerős ^^



marad a kockulás még 1 órácskáig, aztán holnap a jó kis torkosszopás


ja ilyenkor este gondolkodok el, hogy mekkora hülye vagyok, napközben meg szarok rá :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 1 2011 02:12pm
Quote (Kenny10 @ 1 May 2011 22:11)
ja ilyenkor este gondolkodok el, hogy mekkora hülye vagyok, napközben meg szarok rá :D


ja, meg nálam ez vizsgaidőszakban, vagy konkrétan a vizsgán jut eszembe mindig.
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 1 2011 02:14pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 1 2011 09:12pm)
ja, meg nálam ez vizsgaidőszakban, vagy konkrétan a vizsgán jut eszembe mindig.


velem még olyan nem volt, akkor remélem majd rá tudom venni magam a tanulásra ^^
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 1 2011 02:14pm
Quote (Vismajor @ 1 May 2011 22:04)
that, mindjá tus, de nemtom h utána novellaelemzés gyakorlás vagy rendőrakadémia 2


a novellaelemzésen mit lehet gyakorolni? magadnak kijavítva szart sem ér, mert ha nem tartanád jónak, amit írsz, akkor mást írnál...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1322532263227322832295001Next
Closed New Topic New Poll