Quote (Christine21 @ May 1 2011 08:14pm)
HÁTSÓ??
rohadjak meg nem értem
bár sose volt jó a térlátásom
nekem úgy logikus h felső vagy alsó jelen esetben
sztem a képen nem egymáson, hanem egymás előtt állnak az emberek. Tehát nem felső, hanem hátsó, és nem alsó, hanem elülső sor.