d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1322332243225322632275001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 1 2011 01:15pm
Quote (tevetava @ May 1 2011 09:14pm)
a nő nem a konyhában van


nagyon rátapintottál a lényegre
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 1 2011 01:15pm
Quote (bbaallaaggee @ May 1 2011 08:14pm)
egész tűrhető csajok jártak oda, már amennyire ekkora kép alapján véleményt lehet alkotni. hihetetlen, hogy ilyen társaságban is szűz maradtál.


:DDDDDDDD
Most adhatnék a pua-epenisemnek, de inkább nem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 1 2011 01:16pm
Quote (bbaallaaggee @ 1 May 2011 21:14)
egész tűrhető csajok jártak oda, már amennyire ekkora kép alapján véleményt lehet alkotni. hihetetlen, hogy ilyen társaságban is szűz maradtál.


nálunk a suliban egy két tablónál el kell szorítani a végét basszus, vannak olyan csajok.... fuhuuuuu... brutális...
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 1 2011 01:16pm
Quote (bbaallaaggee @ May 1 2011 07:14pm)
egész tűrhető csajok jártak oda, már amennyire ekkora kép alapján véleményt lehet alkotni. hihetetlen, hogy ilyen társaságban is szűz maradtál.


írtam ám neked szépnős topicba
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold: 0.00
May 1 2011 01:16pm
Quote (Christine21 @ May 1 2011 09:14pm)
HÁTSÓ??
rohadjak meg nem értem
bár sose volt jó a térlátásom

nekem úgy logikus h felső vagy alsó jelen esetben


hát igen, a nők agya csak a 2D-s világot képes felfogni
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 1 2011 01:16pm
Quote (Christine21 @ 1 May 2011 20:14)
HÁTSÓ??
rohadjak meg nem értem
bár sose volt jó a térlátásom

nekem úgy logikus h felső vagy alsó jelen esetben


mert nő vagy :D

Quote (Saenchai @ 1 May 2011 20:15)
nagyon rátapintottál a lényegre


tudom
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 1 2011 01:17pm
Quote (Christine21 @ 1 May 2011 21:14)
HÁTSÓ??
rohadjak meg nem értem
bár sose volt jó a térlátásom

nekem úgy logikus h felső vagy alsó jelen esetben


segítek... nem hiszem el, hogy ebből nem érted... komolyan... ménem nyitod meg a képet...

tessék: HÁTSÓ AMELYIK HÁTUL VAN!!!



This post was edited by CyberPunk666 on May 1 2011 01:17pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 1 2011 01:17pm
Quote (Rezs @ 1 May 2011 21:16)
írtam ám neked szépnős topicba


láttam, de róla nem fogok most postolni, terveim vannak vele :)
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 1 2011 01:18pm
Quote (CyberPunk666 @ May 1 2011 08:17pm)
segítek... nem hiszem el, hogy ebből nem érted... komolyan... ménem nyitod meg a képet...

tessék: HÁTSÓ AMELYIK HÁTUL VAN!!!

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/195924_1840658689733_1038523634_2176747_3507020_n.jpg


most mi a faszról beszélsz? Sondi van jobbrol harmadik helyen a saját csoportképén nem vis a tablóján, ott egy csaj van

látom azóta editelted, ok

This post was edited by anyd on May 1 2011 01:19pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 1 2011 01:18pm
Quote (Christine21 @ May 1 2011 08:14pm)
HÁTSÓ??
rohadjak meg nem értem
bár sose volt jó a térlátásom

nekem úgy logikus h felső vagy alsó jelen esetben


sztem a képen nem egymáson, hanem egymás előtt állnak az emberek. Tehát nem felső, hanem hátsó, és nem alsó, hanem elülső sor.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1322332243225322632275001Next
Closed New Topic New Poll