d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev1322232233224322532263310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Mar 11 2021 08:51am
Quote (cowding @ 11 Mar 2021 07:56)
sztem is jo nagy trágya, sajna a game mostani állásához kb ennyire op craftrendszer kell hogy értelmesen erősödjön a karid egy pont után vagy mirrorok
overall en is örülnék lassabb metának de az max majd poe2 vel jön


én annak örülnék a ha nerfelnék és streamlineolnák az egészet, ilyen entry red map cuccokat lehessen vele simán craftolni, de ne kelljen már discordon 500 embert pmelgetni meg streamelni h ne scameljen le a gecibe

az h valami reddit pleb képtelen explode chest nélkül játszani, de nem akarja beleölni a currencyt, redditen sír hogy soha többet nem játszik a játékkal az szerintem már a szánalmas kategória
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 11 2021 09:32am
Quote (MarcusD @ 11 Mar 2021 15:51)
én annak örülnék a ha nerfelnék és streamlineolnák az egészet, ilyen entry red map cuccokat lehessen vele simán craftolni, de ne kelljen már discordon 500 embert pmelgetni meg streamelni h ne scameljen le a gecibe

az h valami reddit pleb képtelen explode chest nélkül játszani, de nem akarja beleölni a currencyt, redditen sír hogy soha többet nem játszik a játékkal az szerintem már a szánalmas kategória


explora van 1 csomo mas megoldas mondjuk, igazabol a lenyege az volt explonak, hogy jo volt a clear is, 1 relative szar clear skillel is.
+persze nem volt hulla, nem volt DD ofc

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Mar 11 2021 09:33am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Mar 11 2021 10:05am
Quote (MarcusD @ Mar 11 2021 03:51pm)
én annak örülnék a ha nerfelnék és streamlineolnák az egészet, ilyen entry red map cuccokat lehessen vele simán craftolni, de ne kelljen már discordon 500 embert pmelgetni meg streamelni h ne scameljen le a gecibe

az h valami reddit pleb képtelen explode chest nélkül játszani, de nem akarja beleölni a currencyt, redditen sír hogy soha többet nem játszik a játékkal az szerintem már a szánalmas kategória


tft szerintem sem megoldás bár én bőven le tudtam szarni h más mennyire keresi meg magát vele, viszont pont a ligában probáltam fossilcrafttal elkezdeni a kezesemet for fun és ilyen 5 exet ugy belebasztam hogy nem láttam használhato statbol t1 modot, ehhez képest kb 5-10 selffarm harvestböl lett egy 2x t1 es t1 chaos + t2 többi resi meg culling vagy mit akartam
szoval oké h geci op a többi lehetőség fényében de ehhez hozzátesz h a többi lehetőség ótvar fos ahhoz ami manapság kéne amikor a sirius influence mob hozzádbasz egy fél bolygót
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Mar 11 2021 11:09am
Quote (cowding @ 11 Mar 2021 17:05)
tft szerintem sem megoldás bár én bőven le tudtam szarni h más mennyire keresi meg magát vele, viszont pont a ligában probáltam fossilcrafttal elkezdeni a kezesemet for fun és ilyen 5 exet ugy belebasztam hogy nem láttam használhato statbol t1 modot, ehhez képest kb 5-10 selffarm harvestböl lett egy 2x t1 es t1 chaos + t2 többi resi meg culling vagy mit akartam
szoval oké h geci op a többi lehetőség fényében de ehhez hozzátesz h a többi lehetőség ótvar fos ahhoz ami manapság kéne amikor a sirius influence mob hozzádbasz egy fél bolygót


hát sztem itt a probléma, sztem a játék geci easy az utóbbi néhány évben, cserébe ezzel a leaguel pont semmit nem játszottam szóval nem vágom a nehézségét az új kontentnek
amikor harvestet kiadták akkor kb semmi ok volt amiért kellene az a geci imba craftolt item amikor egy jó builddel szarfoshugy gearrel is deathless farmolod uber eldert/aw8 sirust
most nyilván trade viszonylatban beszélek, ssf playerek beszopták a gigafaszt ezzel
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Mar 11 2021 11:17am
Quote (MarcusD @ Mar 11 2021 06:09pm)
hát sztem itt a probléma, sztem a játék geci easy az utóbbi néhány évben, cserébe ezzel a leaguel pont semmit nem játszottam szóval nem vágom a nehézségét az új kontentnek
amikor harvestet kiadták akkor kb semmi ok volt amiért kellene az a geci imba craftolt item amikor egy jó builddel szarfoshugy gearrel is deathless farmolod uber eldert/aw8 sirust
most nyilván trade viszonylatban beszélek, ssf playerek beszopták a gigafaszt ezzel



Hat csak a t16 meg aw6 sirius az igy elegge a dolog eleje, most ezekkel az uj atlasz passzivokkal + watchstone mar eleg jok tudnak lenni a proper rollozott mapok es akkor meg deliriumot nem raktal ra
Aw8 sirius meg mar megbasz azert ha nem tudod eleg jol a fightot es feher cuccokba vagy
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Mar 11 2021 11:47am
Quote (Taszilo.^ @ Jan 25 2013 07:55pm)
level 30 act3
kibaszottul keveset sebzek, mitol tudok tobbet? (ranger)


idk
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Mar 11 2021 01:02pm
Quote (XxX_matthewkukaca_XxX @ 11 Mar 2021 18:47)
idk


azóta rémálmai vannak és mindig csak a legnagyobb sheet dpsre pályázik az összes buildjével
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Mar 11 2021 03:35pm
jól csinálták, hogy jóval a liga start előtt betolták ezt az infót, legalább lesz ideje lecsillapodnia mindenkinek

én ugyanúgy élvezni fogom az eltöltött időmet poeval
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Mar 12 2021 11:07am
redditen már trollkodni sem vicces, ezek bármilyen harvest kritikát személyes támadásnak vesznek és írnak 3 oldalnyi szöveget amit természetesen nem fogok elolvasni
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Mar 12 2021 11:12am
Quote (qkatz @ Mar 11 2021 10:35pm)
jól csinálták, hogy jóval a liga start előtt betolták ezt az infót, legalább lesz ideje lecsillapodnia mindenkinek

én ugyanúgy élvezni fogom az eltöltött időmet poeval


milyen infot?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1322232233224322532263310Next
Add Reply New Topic New Poll