d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1322232233224322532265001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 1 2011 01:12pm
nekünk nincs tablónk :( 3 év alatt (9.-12) 4 osztálynak voltam tagja, de estin amúgy sem nagyon csinálnak... :/

This post was edited by CyberPunk666 on May 1 2011 01:13pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 1 2011 01:12pm
Quote (PandaBearBros @ May 1 2011 07:10pm)
leghátsó sor, jobbrol a 3.

???

Quote (Vismajor @ May 1 2011 07:10pm)
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/195924_1840658689733_1038523634_2176747_3507020_n.jpg

rate


Itt még a tanárok közt is van jó nő :o
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 1 2011 01:13pm
mi tablónk is fos, ráadásul a képem is ritka szar lett, szóval no post ^^
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 1 2011 01:13pm
Quote (Christine21 @ 1 May 2011 21:12)
???


nyisd meg a képet ami a quoteban van -.-
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 1 2011 01:14pm
Quote (anyd @ 1 May 2011 20:12)
hogy ha már mindenki postolja

találjátok meg miért fos
https://lh5.googleusercontent.com/_0gnzGamERJs/TbqkiBU248I/AAAAAAAAB-4/i89qBnEb-VM/s640/P1140097.JPG


a nő nem a konyhában van
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold: 0.00
May 1 2011 01:14pm
Quote (anyd @ May 1 2011 09:12pm)
hogy ha már mindenki postolja

találjátok meg miért fos
https://lh5.googleusercontent.com/_0gnzGamERJs/TbqkiBU248I/AAAAAAAAB-4/i89qBnEb-VM/s640/P1140097.JPG


a csoportkép miatt
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 1 2011 01:14pm
Quote (Vismajor @ 1 May 2011 21:10)
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/195924_1840658689733_1038523634_2176747_3507020_n.jpg



rate


egész tűrhető csajok jártak oda, már amennyire ekkora kép alapján véleményt lehet alkotni. hihetetlen, hogy ilyen társaságban is szűz maradtál.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 1 2011 01:14pm
Quote (tevetava @ May 1 2011 08:14pm)
a nő nem a konyhában van


az hogy az egész tabló pocsék, oké, de évszámot is lehagyták hogy 2006-2011


Quote (PandaBearBros @ May 1 2011 08:14pm)
a csoportkép miatt


pl az is undorító

This post was edited by anyd on May 1 2011 01:15pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 1 2011 01:14pm
Quote (CyberPunk666 @ 1 May 2011 20:12)
nekünk nincs tablónk :( 3 év alatt (9.-12) 4 osztálynak voltam tagja, de estin amúgy sem nagyon csinálnak... :/


és akkor most végül is kandó vagy bme?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 1 2011 01:14pm
Quote (CyberPunk666 @ May 1 2011 07:13pm)
nyisd meg a képet ami a quoteban van -.-


HÁTSÓ??
rohadjak meg nem értem
bár sose volt jó a térlátásom

nekem úgy logikus h felső vagy alsó jelen esetben
Go Back To Magyar Topic List
Prev1322232233224322532265001Next
Closed New Topic New Poll