Quote (RedBlueDevils @ May 1 2011 09:04pm)
fehérváron van egy facebookos. az jobb

itt olyan volt aminek az alján meglehetett nyomni egy gombot és kiirta hány embernek "tetszik" xd
Quote (anyd @ May 1 2011 09:06pm)
hát a mienknél ezerszer szebb

de mi a franc, te csak 2 évvel vagy nálam fiatalabb? én is most érettségizem
mert hány évvel kéne fiatalabbnak lennem
This post was edited by PandaBearBros on May 1 2011 01:07pm