d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1322032213222322332245001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 15 2012 04:31am
Quote (jarabekg @ 15 Jul 2012 10:30)
elkezdenék flamelni, de annyira nyomorult vagy, hogy annyit sem érsz.


Kérlek fejezd be, nem akarok neked rosszat(+10%), és nem akarlak pmben reportolni senkinek.
Jó napot.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 15 2012 04:32am
Quote (Smat @ Jul 15 2012 11:28am)
The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!
Sajnálom hogy reportoltalak, de ennek a postnak a tartalma sajnos ütközik a jsp szabályzatával.


Rajzolj benzinnel egy 5x5os pentagrammat a Kossuth terre, gyujtsd meg, es tancolj benne mikozben ontod magadra a maradekot.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 15 2012 04:32am
Quote (Smat @ Jul 15 2012 11:31am)
Kérlek fejezd be, nem akarok neked rosszat(+10%), és nem akarlak pmben reportolni senkinek.
Jó napot.


xd
Member
Posts: 1,201
Joined: Jun 20 2012
Gold: 1.00
Jul 15 2012 04:33am
Quote (TresholdOfUniverse @ Jul 15 2012 12:32pm)
Rajzolj benzinnel egy 5x5os pentagrammat a Kossuth terre, gyujtsd meg, es tancolj benne mikozben ontod magadra a maradekot.


:DDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 15 2012 04:34am
Quote (jarabekg @ 15 Jul 2012 10:32)
xd


Sajnálom jarabekg, elküldtem a pmet az illetékesnek, élvezd ki a suspendet illetve a warnodat amit hamarosan megkapsz, további szép napot!
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 15 2012 04:37am
Quote (Smat @ Jul 15 2012 11:34am)
Sajnálom jarabekg, elküldtem a pmet az illetékesnek, élvezd ki a suspendet illetve a warnodat amit hamarosan megkapsz, további szép napot!


xd
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Jul 15 2012 06:29am
sütök egy ilyen baszást, hogy pulyka felső comb.
már elsőre nem volt szimpatikus ezért félbe választottam az adagot azt csak az egyik felét kezdtem el csinálni mert volt egy olyan sejtésem, hogy el lesz baszva.
rábasztam serpenyőre mint a csirrkemellett és ugyanúgy kezdtem el csinálni mint a csirkét, na most a külseje már aktívszén a belseje meg nyers.

hogy a bús faszba csináljam meg a második adagot, hogy ehető legyen? (végtelen erőforrás áll rendelkezésemre, bármit írhattok, mondjuk kemence nincs)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 15 2012 06:58am
Quote (daneeka10 @ Jul 15 2012 01:29pm)
sütök egy ilyen baszást, hogy pulyka felső comb.
már elsőre nem volt szimpatikus ezért félbe választottam az adagot azt csak az egyik felét kezdtem el csinálni mert volt egy olyan sejtésem, hogy el lesz baszva.
rábasztam serpenyőre mint a csirrkemellett és ugyanúgy kezdtem el csinálni mint a csirkét, na most a külseje már aktívszén a belseje meg nyers.

hogy a bús faszba csináljam meg a második adagot, hogy ehető legyen? (végtelen erőforrás áll rendelkezésemre, bármit írhattok, mondjuk kemence nincs)


kisebb láng?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 15 2012 07:00am
Quote (daneeka10 @ 15 Jul 2012 14:29)
sütök egy ilyen baszást, hogy pulyka felső comb.
már elsőre nem volt szimpatikus ezért félbe választottam az adagot azt csak az egyik felét kezdtem el csinálni mert volt egy olyan sejtésem, hogy el lesz baszva.
rábasztam serpenyőre mint a csirrkemellett és ugyanúgy kezdtem el csinálni mint a csirkét, na most a külseje már aktívszén a belseje meg nyers.

hogy a bús faszba csináljam meg a második adagot, hogy ehető legyen? (végtelen erőforrás áll rendelkezésemre, bármit írhattok, mondjuk kemence nincs)


nyisd szet
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 15 2012 07:03am
Quote (daneeka10 @ 15 Jul 2012 14:29)
sütök egy ilyen baszást, hogy pulyka felső comb.
már elsőre nem volt szimpatikus ezért félbe választottam az adagot azt csak az egyik felét kezdtem el csinálni mert volt egy olyan sejtésem, hogy el lesz baszva.
rábasztam serpenyőre mint a csirrkemellett és ugyanúgy kezdtem el csinálni mint a csirkét, na most a külseje már aktívszén a belseje meg nyers.

hogy a bús faszba csináljam meg a második adagot, hogy ehető legyen? (végtelen erőforrás áll rendelkezésemre, bármit írhattok, mondjuk kemence nincs)


http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__144643-pulykacombot-hogy-kell-megsutni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1322032213222322332245001Next
Closed New Topic New Poll