Quote (daneeka10 @ Jul 15 2012 01:29pm)
sütök egy ilyen baszást, hogy pulyka felső comb.
már elsőre nem volt szimpatikus ezért félbe választottam az adagot azt csak az egyik felét kezdtem el csinálni mert volt egy olyan sejtésem, hogy el lesz baszva.
rábasztam serpenyőre mint a csirrkemellett és ugyanúgy kezdtem el csinálni mint a csirkét, na most a külseje már aktívszén a belseje meg nyers.
hogy a bús faszba csináljam meg a második adagot, hogy ehető legyen? (végtelen erőforrás áll rendelkezésemre, bármit írhattok, mondjuk kemence nincs)
kisebb láng?