Quote (SnoopDogg @ 12 Feb 2013 22:41)
5-6-7 a legdurvább
s05e01
kurva jól indul

temetésen verekszenek, kiborul a hulla a koporsóból, az is eléggé vicces
és az egész iskolai lázadás komoly ^^
remélem "balfaszkapitány" sok szabadteret ad majd Vicnek

meg ahogy Vic vallat a sokkolóval...
hát ennek az egésznek minden részét tudom élvezni.
This post was edited by TassassinHc on Feb 13 2013 06:07pm