d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1321322323324325397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 22 2011 02:05am
Maris néni öngyilkos akar lenni, hát átmegy a szomszédba a Julis nénihez, és megkérdezi:
- Te Julis, mi a leghatásosabb öngyilkosság?
- A multkor olvastam egy újságban, hogy valaki szíven szúrta magát, és azonnal meghalt. Ez biztos jó módszer.
- Na jó, de hol van a szívem?
- Hát azt én nem tudom, kérdezd meg a doktort.
Maris néni elmegy a dokihoz, aki azt válaszolja neki.
- Ejnye Maris néni, hát még ezt sem tudja, hát a melle alatt.
Másnap megjelenik a helyi újságban:
"Maris néni sikertelen öngyilkosságot követett el, combon szúrta magát."
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 22 2011 04:14am
Quote (Smat @ Oct 22 2011 09:05am)
Maris néni öngyilkos akar lenni, hát átmegy a szomszédba a Julis nénihez, és megkérdezi:
- Te Julis, mi a leghatásosabb öngyilkosság?
- A multkor olvastam egy újságban, hogy valaki szíven szúrta magát, és azonnal meghalt. Ez biztos jó módszer.
- Na jó, de hol van a szívem?
- Hát azt én nem tudom, kérdezd meg a doktort.
Maris néni elmegy a dokihoz, aki azt válaszolja neki.
- Ejnye Maris néni, hát még ezt sem tudja, hát a melle alatt.
Másnap megjelenik a helyi újságban:
"Maris néni sikertelen öngyilkosságot követett el, combon szúrta magát."


fail, ha combon szúrja magát, jó esélye van, h megsérti az artériát, és akkor byebye maris néni
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Oct 22 2011 05:06am
Quote (Vismajor @ Oct 22 2011 10:14am)
fail, ha combon szúrja magát, jó esélye van, h megsérti az artériát, és akkor byebye maris néni


ki a fasz volt kíváncsi erre
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 22 2011 05:09am
Quote (kuzdithom @ 22 Oct 2011 13:06)
ki a fasz volt kíváncsi erre


Nekem a viccre is ugyanez volt a reakcióm. :/
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 22 2011 05:10am
Quote (Baleee @ 22 Oct 2011 11:09)
Nekem a viccre is ugyanez volt a reakcióm. :/


Szar Viccek Topic > Postolj Szar/fárasztó Vicceket

Mehetsz is.
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Oct 22 2011 05:53am
Quote (Smat @ Oct 22 2011 11:10am)
Szar Viccek Topic > Postolj Szar/fárasztó Vicceket

Mehetsz is.


sajna itt az igazság
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 22 2011 07:02am
Quote (kuzdithom @ 22 Oct 2011 12:06)
ki a fasz volt kíváncsi erre


a viccen nem nevettem, de ezen a poston igen :D
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Oct 23 2011 09:18am
Orbán beszédet tart a Művészetek Palotájában. A néző közönség sorai közt :
- Hölgyem, ha megkérhetném, levenné a kalapját, mert nem látom jól Orbán
elvtársat!
- Hölgyem, kérem húzódjon egy kicsit már odébb, hogy tökéletesen lássam.
- Hölgyem, ha megkérhetném, még egy kicsit arrébb ülne?
Mire a hölgy:
- Mégis mit képzel uram? Távcsövet ne adjak?
- Nem, köszönöm. Az van a puskámon...
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 23 2011 09:21am
Paraszt bácsi kifogja az aranyhalat.
- Ha visszadobsz, kívánhatsz hármat.
- Szeretnék egy házat.
- Rendben! Milyen alapú hitellel szeretnéd?
- Olajban vagy zsírban süsselek ki, bazmeg???!!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 23 2011 09:32am
Quote (ace07 @ 23 Oct 2011 17:21)
Paraszt bácsi kifogja az aranyhalat.
- Ha visszadobsz, kívánhatsz hármat.
- Szeretnék egy házat.
- Rendben! Milyen alapú hitellel szeretnéd?
- Olajban vagy zsírban süsselek ki, bazmeg???!!


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1321322323324325397Next
Add Reply New Topic New Poll