d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo-s Segítségek > Baalrun, Húzás, Formulák, Quest, Perm...
Prev1321322323324325353Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Jul 31 2009 10:19am
Quote (Winster @ Fri, 31 Jul 2009, 18:18)
1 Ral Rune + 1 Thul Rune + 1 Perfect Amethyst + Normal (Basic) Rare Armor = Exceptional Rare Armor
The item type is upgraded.

Így lesz tiara.

1 Ko Rune + 1 Pul Rune + 1 Perfect Amethyst + Exceptional Rare Armor = Elite Rare Armor
The item type is upgraded.

Így meg diadem.


nahát nem is tudtam, h azokra is müxik, ma is tanultam vmit
Member
Posts: 2,202
Joined: Oct 29 2006
Gold: 139.03
Aug 4 2009 03:39pm
Hogy kell a d2-t ablakban indítani?
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Aug 4 2009 03:44pm
Quote (Isneharth @ Tue, 4 Aug 2009, 23:39)
Hogy kell a d2-t ablakban indítani?


csinálsz egy parancsikont a játék exe-jéről, majd a parancsikonra jobbgombbal kattintva tulajdonságok, ott a Cél: rész végére odaírod: -w

This post was edited by hedgehogsword on Aug 4 2009 03:44pm
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Aug 4 2009 03:44pm
megkeresed d2 ikont-> jobb katt-> tulajdonságok->
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 4 2009 03:47pm
Quote (Isneharth @ Tue, 4 Aug 2009, 21:39)
Hogy kell a d2-t ablakban indítani?


properties/tulajdonságok, cím/target után meg -w

pl nálam: "D:\Program Files\Diablo II\Diablo II.exe" -w
Member
Posts: 2,202
Joined: Oct 29 2006
Gold: 139.03
Aug 4 2009 03:54pm
köszi mindenkinek.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Aug 8 2009 03:42am
Van valakinek ötlete, hogy hogy tudom megnézni milyen cd-keyel installaltam a Diablomat?
thx

edit:
nvm, megvan.

This post was edited by A122 on Aug 8 2009 04:02am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 10 2009 11:04am
adjatok nekem egy fhr gc-t
Member
Posts: 25,694
Joined: May 2 2009
Gold: 3,188.00
Aug 14 2009 02:17am
valaki tudna segíteni egyet cuccolni? hellről át is kéne hozni normra egy torchot

This post was edited by Mardel on Aug 14 2009 02:17am
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold: 0.00
Aug 14 2009 02:19am
Quote (Mardel @ Fri, 14 Aug 2009, 10:17)
valaki tudna segíteni egyet cuccolni? hellről át is kéne hozni normra egy torchot


nvm

This post was edited by maybeimhere on Aug 14 2009 02:23am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1321322323324325353Next
Closed New Topic New Poll