d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev1321832193220322132223310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 29 2021 01:42am
Quote (SteelMeetsSteel @ 29 Jan 2021 08:38)
nem jatszok tul sokat, de a heten meg nem crashelt egyszerse


van akinek jo, van akinek nem.
igazabol lehet en baszok el valamit, de amiokr a jatek csak ugy random bezarodik, akkor eleg nehez megtudni, hogy mi volt a hiba
van documentsben minden crash utan egy 80byteos txt, ami kb azt irja ki, hogy honnan baszott ki a jatek.
van 1 nagyobb .dmp file, amivel en semmit se tudok kezdeni.
driverek up2datek
windows is
poet par napja szedtem ujra.
grafikai settingset kb osszevissza allitom, persze jellemzoen azert, hogy ne legyenek gecinagy fps dropok, de azzal a megauber harb packkal keptelen vagyok megbirkozni, ott diavetites van. ami segitett rajta, az az explo chest, ugy eleg sok mob borul. ofc azert is megakad a jatek, de legalabb halott a mob

ps: total random helyenek basz ki.
van hogy mapon
vagy hogy /delve kozben
van hogy /hideout kozben
van hogy hideoutban allas kozben
nincs semmi kapcsolat, hogy pl sok mob van rajtam, vagy valamelyik specifikus ritual lenne szar

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jan 29 2021 01:44am
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Jan 29 2021 02:53am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 29 Jan 2021 08:42)
van akinek jo, van akinek nem.
igazabol lehet en baszok el valamit, de amiokr a jatek csak ugy random bezarodik, akkor eleg nehez megtudni, hogy mi volt a hiba
van documentsben minden crash utan egy 80byteos txt, ami kb azt irja ki, hogy honnan baszott ki a jatek.
van 1 nagyobb .dmp file, amivel en semmit se tudok kezdeni.
driverek up2datek
windows is
poet par napja szedtem ujra.
grafikai settingset kb osszevissza allitom, persze jellemzoen azert, hogy ne legyenek gecinagy fps dropok, de azzal a megauber harb packkal keptelen vagyok megbirkozni, ott diavetites van. ami segitett rajta, az az explo chest, ugy eleg sok mob borul. ofc azert is megakad a jatek, de legalabb halott a mob

ps: total random helyenek basz ki.
van hogy mapon
vagy hogy /delve kozben
van hogy /hideout kozben
van hogy hideoutban allas kozben
nincs semmi kapcsolat, hogy pl sok mob van rajtam, vagy valamelyik specifikus ritual lenne szar


ugyanezt tapasztalom én is. kicsit javult a helyzet, de 3 óra alatt mindig többször kibasz minden előjel nélkül
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 29 2021 03:47am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jan 29 2021 08:42am)
van akinek jo, van akinek nem.
igazabol lehet en baszok el valamit, de amiokr a jatek csak ugy random bezarodik, akkor eleg nehez megtudni, hogy mi volt a hiba
van documentsben minden crash utan egy 80byteos txt, ami kb azt irja ki, hogy honnan baszott ki a jatek.
van 1 nagyobb .dmp file, amivel en semmit se tudok kezdeni.
driverek up2datek
windows is
poet par napja szedtem ujra.
grafikai settingset kb osszevissza allitom, persze jellemzoen azert, hogy ne legyenek gecinagy fps dropok, de azzal a megauber harb packkal keptelen vagyok megbirkozni, ott diavetites van. ami segitett rajta, az az explo chest, ugy eleg sok mob borul. ofc azert is megakad a jatek, de legalabb halott a mob

ps: total random helyenek basz ki.
van hogy mapon
vagy hogy /delve kozben
van hogy /hideout kozben
van hogy hideoutban allas kozben
nincs semmi kapcsolat, hogy pl sok mob van rajtam, vagy valamelyik specifikus ritual lenne szar


En altalaban akkor szoktam kiesni amikor megnyitok egy mapot es rögtön be akarok menni a portalon
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jan 29 2021 04:54pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jan 29 2021 08:42am)
van akinek jo, van akinek nem.
igazabol lehet en baszok el valamit, de amiokr a jatek csak ugy random bezarodik, akkor eleg nehez megtudni, hogy mi volt a hiba
van documentsben minden crash utan egy 80byteos txt, ami kb azt irja ki, hogy honnan baszott ki a jatek.
van 1 nagyobb .dmp file, amivel en semmit se tudok kezdeni.
driverek up2datek
windows is
poet par napja szedtem ujra.
grafikai settingset kb osszevissza allitom, persze jellemzoen azert, hogy ne legyenek gecinagy fps dropok, de azzal a megauber harb packkal keptelen vagyok megbirkozni, ott diavetites van. ami segitett rajta, az az explo chest, ugy eleg sok mob borul. ofc azert is megakad a jatek, de legalabb halott a mob

ps: total random helyenek basz ki.
van hogy mapon
vagy hogy /delve kozben
van hogy /hideout kozben
van hogy hideoutban allas kozben
nincs semmi kapcsolat, hogy pl sok mob van rajtam, vagy valamelyik specifikus ritual lenne szar


https://www.reddit.com/r/pathofexile/comments/l7rljp/for_those_people_crashing_all_the_time_for_ggg/
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 29 2021 04:58pm
Quote (Coolface @ 29 Jan 2021 23:54)


igen, lattam mar ezt a postot, a mapos dolog sounds good, doesnt work, nem tudok igy mavent/challenget farmolni, nincs is eleg map poolom meg ehhez, hogy cska indoor mapra jarjak lol
amugy most kb 5 ora alatt kaptam 2 crasht, belefer. nem fogom felezni kb a procim teljesitmenyet :D tegnapi botrany volt ofc
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 1 2021 06:57am
Esett egy tempering orb, ezt ti mire hasznalnatok?

Probnaltam nezni poedbt hogy mit is tud pontosan, de nem latom hol vannak a letezö modifierek.
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Feb 1 2021 07:09am
Quote (Karan2_Returned @ 1 Feb 2021 13:57)
Esett egy tempering orb, ezt ti mire hasznalnatok?

Probnaltam nezni poedbt hogy mit is tud pontosan, de nem latom hol vannak a letezö modifierek.


https://pathofexile.gamepedia.com/Tempering_Orb
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 1 2021 10:18am
Quote (qkatz @ Feb 1 2021 02:09pm)


Tehat akkor keressek egy magas ilvl fegyvert, rakjam ra, es utana kezdjem el craftolni az enchant alapjan?
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Feb 1 2021 11:36am
Quote (Karan2_Returned @ 1 Feb 2021 17:18)
Tehat akkor keressek egy magas ilvl fegyvert, rakjam ra, es utana kezdjem el craftolni az enchant alapjan?


elég kis eséllyel lesz olyan ami értelmes, nem aggódnék miatta nagyon
de jah, próba cseresznye
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 1 2021 05:07pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1321832193220322132223310Next
Add Reply New Topic New Poll