Quote (SteelMeetsSteel @ 29 Jan 2021 08:38)
nem jatszok tul sokat, de a heten meg nem crashelt egyszerse
van akinek jo, van akinek nem.
igazabol lehet en baszok el valamit, de amiokr a jatek csak ugy random bezarodik, akkor eleg nehez megtudni, hogy mi volt a hiba
van documentsben minden crash utan egy 80byteos txt, ami kb azt irja ki, hogy honnan baszott ki a jatek.
van 1 nagyobb .dmp file, amivel en semmit se tudok kezdeni.
driverek up2datek
windows is
poet par napja szedtem ujra.
grafikai settingset kb osszevissza allitom, persze jellemzoen azert, hogy ne legyenek gecinagy fps dropok, de azzal a megauber harb packkal keptelen vagyok megbirkozni, ott diavetites van. ami segitett rajta, az az explo chest, ugy eleg sok mob borul. ofc azert is megakad a jatek, de legalabb halott a mob
ps: total random helyenek basz ki.
van hogy mapon
vagy hogy /delve kozben
van hogy /hideout kozben
van hogy hideoutban allas kozben
nincs semmi kapcsolat, hogy pl sok mob van rajtam, vagy valamelyik specifikus ritual lenne szar
This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jan 29 2021 01:44am