d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1321832193220322132225001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 15 2012 03:27am
Quote (farki @ 15 Jul 2012 07:58)
be fog fagyni a pukilukam ilyen időben a sátorban


:DDDDDDDDDDDDDDD
itt sut a nap, kánikula, etc
najo nem kánikula, az itt sosincs
de azert meleg van :}
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 15 2012 03:31am
Quote (Moonflow @ 15 Jul 2012 11:27)
:DDDDDDDDDDDDDDD
itt sut a nap, kánikula, etc
najo nem kánikula, az itt sosincs
de azert meleg van :}


korulotted ne lenne ?
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jul 15 2012 03:32am
Quote (josheide @ 15 Jul 2012 11:31)
korulotted ne lenne ?


:DDDDD

10/10
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 15 2012 03:34am
Quote (Moonflow @ 15 Jul 2012 11:27)
:DDDDDDDDDDDDDDD
itt sut a nap, kánikula, etc
najo nem kánikula, az itt sosincs
de azert meleg van :}


want :c
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jul 15 2012 03:35am
nehéz / macerás usbről bootolni win7et? gyors megszakértést kérnék
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 15 2012 03:39am
Quote (rapiddani @ 15 Jul 2012 10:35)
nehéz / macerás usbről bootolni win7et? gyors megszakértést kérnék


nem
én pendriveról raktam fel a w7-t
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jul 15 2012 03:42am
Quote (farki @ Jul 15 2012 09:39am)
nem
én pendriveról raktam fel a w7-t


simán restart a gép -> beállitom hogy usbröl bootoljon, az cas? lényegében ugyanaz mint a cdnél?
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 15 2012 03:44am
Quote (rapiddani @ 15 Jul 2012 10:42)
simán restart a gép -> beállitom hogy usbröl bootoljon, az cas? lényegében ugyanaz mint a cdnél?


igen, de boot előtt tartsd nyomva a CTRL + F12+U kombinációt 45 másodpercig, hogy usb-ről történjen a boot mindenképp
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 15 2012 03:44am
Quote (rapiddani @ 15 Jul 2012 09:42)
simán restart a gép -> beállitom hogy usbröl bootoljon, az cas? lényegében ugyanaz mint a cdnél?


Igen.
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 15 2012 03:44am
Quote (rapiddani @ 15 Jul 2012 10:42)
simán restart a gép -> beállitom hogy usbröl bootoljon, az cas? lényegében ugyanaz mint a cdnél?


y
iso-ról átmásolsz mindent pendrivera, úgy, hogy csak az legyen rajta
beállítod hogy arról bootoljon, s onnantól ugyanaz mintha a lemezt dugtad volna be
Go Back To Magyar Topic List
Prev1321832193220322132225001Next
Closed New Topic New Poll