Quote (rapiddani @ 15 Jul 2012 10:42)
simán restart a gép -> beállitom hogy usbröl bootoljon, az cas? lényegében ugyanaz mint a cdnél?
y
iso-ról átmásolsz mindent pendrivera, úgy, hogy csak az legyen rajta
beállítod hogy arról bootoljon, s onnantól ugyanaz mintha a lemezt dugtad volna be