d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1321732183219322032215001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 14 2012 04:06pm
ehöl gyec ezkla köcsög Davbe
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 14 2012 04:14pm
Quote (Nerz8 @ 15 Jul 2012 00:06)
ehöl gyec ezkla köcsög Davbe


Alkalmazz magyarertelmezo keziszotart ezekutan legyszives...
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 14 2012 04:44pm
humoros ez az arma2
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 14 2012 04:44pm
Quote (Cpt_Ghost @ 15 Jul 2012 00:44)
humoros ez az arma2


dayz moddal?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 14 2012 04:49pm
Quote (RRC @ 15 Jul 2012 00:44)
dayz moddal?


free
leszedtem steamről most aztán faszkodunk páran
egész vicceseket hozunk össze néha.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 14 2012 06:57pm
Quote (RRC @ Jul 14 2012 11:44pm)
dayz moddal?


~ket hete nyitottam rola topikot, spamba fulladt
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 14 2012 07:02pm
3,49 euró még a left 4 dead 2 hat óráig, megvenném, de úgysem tudnék kivel játszani

most nézem, hogy kaptam dota 2 bétát is a main steam accomra

This post was edited by RRC on Jul 14 2012 07:04pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 14 2012 11:31pm
Quote (RRC @ 15 Jul 2012 01:02)
3,49 euró még a left 4 dead 2 hat óráig, megvenném, de úgysem tudnék kivel játszani

most nézem, hogy kaptam dota 2 bétát is a main steam accomra


Én jöttem volna, de már lassan lejár ez a geci, te meg nem leszel online 40-50 percen belül. :(
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 15 2012 12:58am
be fog fagyni a pukilukam ilyen időben a sátorban
Go Back To Magyar Topic List
Prev1321732183219322032215001Next
Closed New Topic New Poll