d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1321732183219322032215001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
May 1 2011 11:22am
http://kuruc.info/r/2/78408/
Levente, ti voltatok MI? :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 1 2011 11:28am
Quote (RedBlueDevils @ 1 May 2011 18:22)
http://kuruc.info/r/2/78408/
Levente, ti voltatok MI? :D


igen amúgy.
de a viccet félretéve ránk is hívták már ki a rendőröket ezek a szarháziak
amúgy olvasgatom itt a kommenteket, nekem miért nem szóltak hogy 18 év a korhatár?: DDDD

This post was edited by Cpt_Ghost on May 1 2011 11:29am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 1 2011 11:44am
Sok sikert mindenkinek aki holnap érettségizik, nekem már a ennyi volt.
reggel óta matekozom, ennél több, ma már nem megy be a fejembe,... holna egy gyors magyar, aztán haza tovább matekozni
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
May 1 2011 11:47am
Quote (CyberPunk666 @ 1 May 2011 18:44)
Sok sikert mindenkinek aki holnap érettségizik, nekem már a ennyi volt.
reggel  óta matekozom, ennél több, ma már nem megy be a fejembe,... holna egy gyors magyar, aztán haza tovább matekozni


gondolkodtál már rajta, hogyan fojtatod érettségi után?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 1 2011 11:49am
Quote (ace07 @ 1 May 2011 18:47)
gondolkodtál már rajta, hogyan fojtatod érettségi után?


BME vagy Kandó ?:DD
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold: 0.00
May 1 2011 11:49am
Quote (CyberPunk666 @ May 1 2011 07:44pm)
Sok sikert mindenkinek aki holnap érettségizik, nekem már a ennyi volt.
reggel  óta matekozom, ennél több, ma már nem megy be a fejembe,... holna egy gyors magyar, aztán haza tovább matekozni


gl nekünk
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 1 2011 11:56am
Quote (PandaBearBros @ 1 May 2011 19:49)
gl nekünk


esküszöm, most még neked is drukkolok baszd meg... matek matek matek bassza meg... nem kúrhatom el... nagy a nyomás, de nem lehet gond... meg kell csinálni a 90%-t...
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold: 0.00
May 1 2011 11:57am
Quote (CyberPunk666 @ May 1 2011 07:56pm)
esküszöm, most még neked is drukkolok baszd meg... matek matek matek bassza meg... nem kúrhatom el... nagy a nyomás, de nem lehet gond... meg kell csinálni a 90%-t...


komolyan, remélem baszdmeg nem lesz ilyen nyakatekert feladat ahol tőbb szövegértés skill kell mint matek...
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 1 2011 11:59am
Quote (PandaBearBros @ 1 May 2011 19:57)
komolyan, remélem baszdmeg nem lesz ilyen nyakatekert feladat ahol tőbb szövegértés skill kell mint matek...


tuti lesz olyan, amiben értelmetlen magyartalan mondatok lesznek... ezt sosem tudják kihagyni...

This post was edited by CyberPunk666 on May 1 2011 11:59am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 1 2011 12:00pm
Quote (ace07 @ May 1 2011 06:47pm)
gondolkodtál már rajta, hogyan fojtatod érettségi után?



:wacko:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1321732183219322032215001Next
Closed New Topic New Poll