Quote (CyberPunk666 @ 1 May 2011 18:44)
Sok sikert mindenkinek aki holnap érettségizik, nekem már a ennyi volt.
reggel óta matekozom, ennél több, ma már nem megy be a fejembe,... holna egy gyors magyar, aztán haza tovább matekozni
gondolkodtál már rajta, hogyan fojtatod érettségi után?