d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1321632173218321932205001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 1 2011 11:01am
Quote (Cpt_Ghost @ 1 May 2011 19:00)
sajnalom a jövő generációit


mert a te generációd nem tervez továbbtanulni?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 1 2011 11:02am
Quote (bbaallaaggee @ 1 May 2011 18:01)
mert a te generációd nem tervez továbbtanulni?


úgy értelmeztem nerz postját, hogy lesz ez a rendszer ennél még idiótább is, got it?
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 1 2011 11:05am
Quote (Cpt_Ghost @ 1 May 2011 19:02)
úgy értelmeztem nerz postját, hogy lesz ez a rendszer ennél még idiótább is, got it?


rosszul értelmezed. nem lát a jövőbe, annyit mondott csak, hogy ahogy TE öregszel, és esetleg tanulgatsz, egyre nagyobb faszságokat akarnak majd belédkalapálni. így volt ez mindig, így is lesz. minden generációnak. megszakértettem.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 1 2011 11:05am
Quote (bbaallaaggee @ 1 May 2011 18:05)
rosszul értelmezed. nem lát a jövőbe, annyit mondott csak, hogy ahogy TE öregszel, és esetleg tanulgatsz, egyre nagyobb faszságokat akarnak majd belédkalapálni. így volt ez mindig, így is lesz. minden generációnak. megszakértettem.


t4i
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 1 2011 11:06am
Quote (Saenchai @ 1 May 2011 16:58)
kisadamz kisadamz,dzsá,dzsá,dzsá
füvet szívsz,füvet szívsz
minimalt nyomsz,vedelsz sört,sört,sört
nagy rakéta kis adamz
ki szív dzsoját? mi szív dzsoját
tekerd meg és.... majd legközelebb :-D


felvisítottam baszdmeg :DDDDDDDDDDD
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 1 2011 11:11am
Quote (bbaallaaggee @ 1 May 2011 19:05)
rosszul értelmezed. nem lát a jövőbe, annyit mondott csak, hogy ahogy TE öregszel, és esetleg tanulgatsz, egyre nagyobb faszságokat akarnak majd belédkalapálni. így volt ez mindig, így is lesz. minden generációnak. megszakértettem.


mondjuk én ezzel nem értek egyet
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
May 1 2011 11:14am
sikerült megint átaludni a napot :/ fura is hogy nincs wowom :D
és itt a 3 napos hétvége és pénzem sincs inni.. faja
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 1 2011 11:16am
Quote (RedBlueDevils @ May 1 2011 06:14pm)
sikerült megint átaludni a napot :/ fura is hogy nincs wowom :D
és itt a 3 napos hétvége és pénzem sincs inni.. faja


mifele 3napos hetvege
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
May 1 2011 11:17am
Quote (Taszilo.^ @ 1 May 2011 19:16)
mifele 3napos hetvege


maugyebár május 1 no melo, hétfő kedd meg alapból szabi lesz :)
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 1 2011 11:20am
Quote (RedBlueDevils @ May 1 2011 06:17pm)
maugyebár május 1 no melo, hétfő kedd meg alapból szabi lesz :)


mar aszittem 3napos hetvege van
Go Back To Magyar Topic List
Prev1321632173218321932205001Next
Closed New Topic New Poll