Quote (Cpt_Ghost @ 1 May 2011 19:02)
úgy értelmeztem nerz postját, hogy lesz ez a rendszer ennél még idiótább is, got it?
rosszul értelmezed. nem lát a jövőbe, annyit mondott csak, hogy ahogy TE öregszel, és esetleg tanulgatsz, egyre nagyobb faszságokat akarnak majd belédkalapálni. így volt ez mindig, így is lesz. minden generációnak. megszakértettem.