d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1321532163217321832195001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 1 2011 10:54am
Quote (Vismajor @ 1 May 2011 17:53)
én finomítanám a dolgot, József Attilát, Adyt, vagy épp Petőfit illenék oktatni, de egy kafka, brecht, ki a gecit érdekel, most őszintén?


nem is az a lényeg, hogy mit, hanem, hogy hogy.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 1 2011 10:54am
Quote (zsansaccount @ May 1 2011 05:54pm)
na most vedd úgy, h nagyon faszon rúglak.



demé
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 1 2011 10:55am
Quote (Cpt_Ghost @ May 1 2011 05:54pm)
nem is az a lényeg, hogy mit, hanem, hogy hogy.


amíg többet tanulok kafkáról mint shakespearről, engme érdekel :D
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 1 2011 10:56am
Quote (Vismajor @ 1 May 2011 18:54)

demé


egyik kedvenc írom franz kafka, azért. mondjuk nekünk asszem pont nem volt tananyag.
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold: 0.00
May 1 2011 10:57am
Quote (zsansaccount @ May 1 2011 06:53pm)
csak a deszkázááááááááást :D


uuuuuuuuuuuuh bmeg

Quote (Vismajor @ May 1 2011 06:53pm)
én finomítanám a dolgot, József Attilát, Adyt, vagy épp Petőfit illenék oktatni, de egy kafka, brecht, ki a gecit érdekel, most őszintén?


komolyan, szívesebben érettségiznék fizikából mint magyarból
már ha ugy lenne h akkor magyar helyett fizika lenne 4 évig
meg mondjuk lenne oylan nyelvtan óra ahol kb csak helyesírást meg önéletrajzírást stb tanitanának, nem ilyen mondat elemzést meg magyarnyelv eredete szart
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 1 2011 10:58am
Quote (PandaBearBros @ 1 May 2011 17:57)
uuuuuuuuuuuuh bmeg



komolyan, szívesebben érettségiznék fizikából mint magyarból
már ha ugy lenne h akkor magyar helyett fizika lenne 4 évig
meg mondjuk lenne oylan nyelvtan óra ahol kb csak helyesírást meg önéletrajzírást stb tanitanának, nem ilyen mondat elemzést meg magyarnyelv eredete szart


amúgy igen, mi a faszom értelme van ennek a mondatelemzés balfaszságnak?
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold: 0.00
May 1 2011 10:58am
Quote (zsansaccount @ May 1 2011 06:56pm)
egyik kedvenc írom franz kafka, azért. mondjuk nekünk asszem pont nem volt tananyag.


amugy ja, kb egyetlen kötelező amit elolvastam a 4 év alatt az az átváltozás volt ^^
az tetszett is

Quote (Cpt_Ghost @ May 1 2011 06:58pm)
amúgy igen, mi a faszom értelme van ennek a mondatelemzés balfaszságnak?


ja, legalább vmi hasznosat tanítanának

This post was edited by PandaBearBros on May 1 2011 10:59am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 1 2011 10:59am
a felesleges dolgok megtanulásáról csak annyit, hogy lesz ez még rosszabb is 8D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 1 2011 11:00am
Quote (Nerz8 @ 1 May 2011 17:59)
a felesleges dolgok megtanulásáról csak annyit, hogy lesz ez még rosszabb is 8D


sajnalom a jövő generációit
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 1 2011 11:01am
Quote (PandaBearBros @ 1 May 2011 18:57)
uuuuuuuuuuuuh bmeg



komolyan, szívesebben érettségiznék fizikából mint magyarból
már ha ugy lenne h akkor magyar helyett fizika lenne 4 évig
meg mondjuk lenne oylan nyelvtan óra ahol kb csak helyesírást meg önéletrajzírást stb tanitanának, nem ilyen mondat elemzést meg magyarnyelv eredete szart


Quote (Cpt_Ghost @ 1 May 2011 18:58)
amúgy igen, mi a faszom értelme van ennek a mondatelemzés balfaszságnak?


láááázadááááááás :D

amúgy én is mindig feleslegesnek tartottam a nyelvtan órát. ha olvas az ember, akkor tudni fog mondatot is szerkeszteni, meg helyesen is írni. meg választékosan beszélni. etc.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1321532163217321832195001Next
Closed New Topic New Poll