Quote (zsansaccount @ May 1 2011 06:53pm)
csak a deszkázááááááááást

uuuuuuuuuuuuh bmeg
Quote (Vismajor @ May 1 2011 06:53pm)
én finomítanám a dolgot, József Attilát, Adyt, vagy épp Petőfit illenék oktatni, de egy kafka, brecht, ki a gecit érdekel, most őszintén?
komolyan, szívesebben érettségiznék fizikából mint magyarból
már ha ugy lenne h akkor magyar helyett fizika lenne 4 évig
meg mondjuk lenne oylan nyelvtan óra ahol kb csak helyesírást meg önéletrajzírást stb tanitanának, nem ilyen mondat elemzést meg magyarnyelv eredete szart