Quote (qkatz @ Jan 16 2021 10:05am)
az azért jó h 3x fagy ki a game, feladatkezelővel sem lehet kilőni, sima ujrainditast sem tud a gép elvégezni, hard resetet kell tolnom
ettől eltekintve tetszik
ebbe azért valoszinűleg bennevan a te géped is, egy jó vassal up to date oprendszerrel ilyet nem láttam jó pár éve pedig aztán ai nestingtöl kezdve tolok elég heavy workloadokat