d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1321432153216321732185001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
May 1 2011 10:40am
Quote (PandaBearBros @ 1 May 2011 17:39)
sc


de közben gondoljon petőfire
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 1 2011 10:44am
Quote (zsansaccount @ 1 May 2011 17:38)
mit meg nem adnék, ha nekem is ilyen problémáim lennének újra :D
ofc sc, mert ahhoz skill kell


hat valoszinuleg tobb skill kell hozza mint megirni az irodalom tz-t:D
plane hogy a leghatso padban ulok atm!
reneszanszbol irunk elvileg!
mondjuk egyeltalan nem vagyok benne biztos

This post was edited by Cpt_Ghost on May 1 2011 10:44am
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 1 2011 10:46am
Quote (Cpt_Ghost @ 1 May 2011 18:44)
hat valoszinuleg tobb skill kell hozza mint megirni az irodalom tz-t:D
plane hogy a leghatso padban ulok atm!
reneszanszbol irunk elvileg!
mondjuk egyeltalan nem vagyok benne biztos


így van, kiguglizod, a wiki egész pontosan 16 sort ír róla, azt átolvasod és gg
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 1 2011 10:47am
Quote (zsansaccount @ 1 May 2011 17:46)
így van, kiguglizod, a wiki egész pontosan 16 sort ír róla, azt átolvasod és gg


jó de még egy rakás íróról kell írni benne.
lusta vagyok.
minden esetre a kémiára rákéne néznem, mert abból is írok, ahhoz meg balfasz vagyok sajnos.

This post was edited by Cpt_Ghost on May 1 2011 10:47am
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 1 2011 10:48am
Quote (Cpt_Ghost @ 1 May 2011 18:47)
jó de még egy  rakás íróról kell írni benne.
lusta vagyok.


azért írtam, mert lusta vagy :D

egyébként sokkal jobban érdekel az irodalom, mióta nem tanulom. lehet azt kéne gimiben is, h nem tanítani és akkor mindenki menne és szavalna a folyosón... me mad, rite?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 1 2011 10:49am
Quote (zsansaccount @ 1 May 2011 17:48)
azért írtam, mert lusta vagy :D

egyébként sokkal jobban érdekel az irodalom, mióta nem tanulom. lehet azt kéne gimiben is, h nem tanítani és akkor mindenki menne és szavalna a folyosón... me mad, rite?


u mad, rite
btw lehet hogy erdekelne par olyan dolog amit amugy ruhellek, ha nem eroltetnek mint a szart.
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold: 0.00
May 1 2011 10:49am
Quote (zsansaccount @ May 1 2011 06:48pm)
azért írtam, mert lusta vagy :D

egyébként sokkal jobban érdekel az irodalom, mióta nem tanulom. lehet azt kéne gimiben is, h nem tanítani és akkor mindenki menne és szavalna a folyosón... me mad, rite?


egyetértek, kurvára nem kéne tanítani
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 1 2011 10:53am
Quote (PandaBearBros @ 1 May 2011 18:49)
egyetértek, kurvára nem kéne tanítani


csak a deszkázááááááááást :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 1 2011 10:53am
Quote (PandaBearBros @ May 1 2011 05:49pm)
egyetértek, kurvára nem kéne tanítani


én finomítanám a dolgot, József Attilát, Adyt, vagy épp Petőfit illenék oktatni, de egy kafka, brecht, ki a gecit érdekel, most őszintén?
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 1 2011 10:54am
Quote (Vismajor @ 1 May 2011 18:53)
én finomítanám a dolgot, József Attilát, Adyt, vagy épp Petőfit illenék oktatni, de egy kafka, brecht, ki a gecit érdekel, most őszintén?


na most vedd úgy, h nagyon faszon rúglak.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1321432153216321732185001Next
Closed New Topic New Poll