☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
3214
3215
3216
3217
3218
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 575060
Replies: 50000
Track Topic
ace07
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold
:
26.00
#32151
May 1 2011 10:40am
Quote (PandaBearBros @ 1 May 2011 17:39)
sc
de közben gondoljon petőfire
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#32152
May 1 2011 10:44am
Quote (zsansaccount @ 1 May 2011 17:38)
mit meg nem adnék, ha nekem is ilyen problémáim lennének újra
ofc sc, mert ahhoz skill kell
hat valoszinuleg tobb skill kell hozza mint megirni az irodalom tz-t:D
plane hogy a leghatso padban ulok atm!
reneszanszbol irunk elvileg!
mondjuk egyeltalan nem vagyok benne biztos
This post was edited by Cpt_Ghost on May 1 2011 10:44am
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#32153
May 1 2011 10:46am
Quote (Cpt_Ghost @ 1 May 2011 18:44)
hat valoszinuleg tobb skill kell hozza mint megirni az irodalom tz-t:D
plane hogy a leghatso padban ulok atm!
reneszanszbol irunk elvileg!
mondjuk egyeltalan nem vagyok benne biztos
így van, kiguglizod, a wiki egész pontosan 16 sort ír róla, azt átolvasod és gg
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#32154
May 1 2011 10:47am
Quote (zsansaccount @ 1 May 2011 17:46)
így van, kiguglizod, a wiki egész pontosan 16 sort ír róla, azt átolvasod és gg
jó de még egy rakás íróról kell írni benne.
lusta vagyok.
minden esetre a kémiára rákéne néznem, mert abból is írok, ahhoz meg balfasz vagyok sajnos.
This post was edited by Cpt_Ghost on May 1 2011 10:47am
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#32155
May 1 2011 10:48am
Quote (Cpt_Ghost @ 1 May 2011 18:47)
jó de még egy rakás íróról kell írni benne.
lusta vagyok.
azért írtam, mert lusta vagy
egyébként sokkal jobban érdekel az irodalom, mióta nem tanulom. lehet azt kéne gimiben is, h nem tanítani és akkor mindenki menne és szavalna a folyosón... me mad, rite?
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#32156
May 1 2011 10:49am
Quote (zsansaccount @ 1 May 2011 17:48)
azért írtam, mert lusta vagy
egyébként sokkal jobban érdekel az irodalom, mióta nem tanulom. lehet azt kéne gimiben is, h nem tanítani és akkor mindenki menne és szavalna a folyosón... me mad, rite?
u mad, rite
btw lehet hogy erdekelne par olyan dolog amit amugy ruhellek, ha nem eroltetnek mint a szart.
PandaBearBros
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold
:
0.00
#32157
May 1 2011 10:49am
Quote (zsansaccount @ May 1 2011 06:48pm)
azért írtam, mert lusta vagy
egyébként sokkal jobban érdekel az irodalom, mióta nem tanulom. lehet azt kéne gimiben is, h nem tanítani és akkor mindenki menne és szavalna a folyosón... me mad, rite?
egyetértek, kurvára nem kéne tanítani
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#32158
May 1 2011 10:53am
Quote (PandaBearBros @ 1 May 2011 18:49)
egyetértek, kurvára nem kéne tanítani
csak a deszkázááááááááást
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#32159
May 1 2011 10:53am
Quote (PandaBearBros @ May 1 2011 05:49pm)
egyetértek, kurvára nem kéne tanítani
én finomítanám a dolgot, József Attilát, Adyt, vagy épp Petőfit illenék oktatni, de egy kafka, brecht, ki a gecit érdekel, most őszintén?
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#32160
May 1 2011 10:54am
Quote (Vismajor @ 1 May 2011 18:53)
én finomítanám a dolgot, József Attilát, Adyt, vagy épp Petőfit illenék oktatni, de egy
kafka
, brecht, ki a gecit érdekel, most őszintén?
na most vedd úgy, h nagyon faszon rúglak.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
3214
3215
3216
3217
3218
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact