d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1321332143215321632175001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 1 2011 07:58am
Quote (Rezs @ 1 May 2011 15:49)
:D

hát felőlem az összes felfordulhatna, lófaszra se jók :angry:


dehogynem, sok rohadék vérszívó szúnyogot megfogják
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 1 2011 08:00am
Quote (Vismajor @ 1 May 2011 13:59)
Daniel Silvától olvasok, elképesztő, hogy előre látta az egyiptomi kormánydöntést, egyebeket.


Az a José Silva rokona aki ilyen faszságokat írt végtelen $$$-ért? :D
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 1 2011 08:40am
fasz, fasz, beszopod a faszt, beszopod a nagy faszt, picsafasz, picsafasz, csá, csá, csá
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 1 2011 08:47am
Quote (Ad4mz @ May 1 2011 03:40pm)
fasz, fasz, beszopod a faszt, beszopod a nagy faszt, picsafasz, picsafasz, csá, csá, csá


1,2
1,2,3
csá , csá csá
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 1 2011 08:58am
Quote (Ad4mz @ May 1 2011 04:40pm)
fasz, fasz, beszopod a faszt, beszopod a nagy faszt, picsafasz, picsafasz, csá, csá, csá


kisadamz kisadamz,dzsá,dzsá,dzsá
füvet szívsz,füvet szívsz
minimalt nyomsz,vedelsz sört,sört,sört
nagy rakéta kis adamz
ki szív dzsoját? mi szív dzsoját
tekerd meg és.... majd legközelebb :-D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 1 2011 10:26am
madarak rohamra indulnak syl ellen

Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 1 2011 10:36am
Quote (beni @ 1 May 2011 18:26)
madarak rohamra indulnak syl ellen

http://farm6.static.flickr.com/5029/5673724246_f5358cfdd0_b_d.jpg


:DDDDDDDDDDDDDDD



végeztem a tanulással, holnap két zh. király lesz. szopás időszaknak nézek elébe :c
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 1 2011 10:37am
azon gondolkozom hogy tanuljak-e a holnapi irodalom tz-re, vagy starcraftozzak.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 1 2011 10:38am
Quote (Cpt_Ghost @ 1 May 2011 18:37)
azon gondolkozom hogy tanuljak-e a holnapi irodalom tz-re, vagy starcraftozzak.


mit meg nem adnék, ha nekem is ilyen problémáim lennének újra :D
ofc sc, mert ahhoz skill kell
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold: 0.00
May 1 2011 10:39am
Quote (Cpt_Ghost @ May 1 2011 06:37pm)
azon gondolkozom hogy tanuljak-e a holnapi irodalom tz-re, vagy starcraftozzak.


sc
Go Back To Magyar Topic List
Prev1321332143215321632175001Next
Closed New Topic New Poll