Quote (SummertimeClothes @ 12 Jul 2012 18:04)
http://s11.postimage.org/lhnxo6z81/1342106074197.gif
ez mibol van
arra jutottam, hogy true blood
letoltottem az elso evadot, es nincs is benne, raadasul szar is in general

mostmar vegignezem azert
Quote (RRC @ 13 Jul 2012 20:47)
ma benyomtam kettőt, csirke only
en is mindig ugy szoktam
csak pita csirke salata esetleg uborka
csajgyros
This post was edited by SummertimeClothes on Jul 13 2012 01:07pm