Quote (Vismajor @ 1 May 2011 14:02)
Nem tudom, de mivel még mindig fiatal ostoba suhanc vagyok, formálódik a világnézetem, és fura, hogy 2-3 évvel ezelött habzsoltam a náci könyveket, elolvastam a mein kampfot, halál a zsidókra, etc. Most meg elolvasom ezt a könyvet, telejsen más megvilágitásba helyezte mubarak bukását, a zsidók álláspontját(a könyv főhőse egy moszad ügynök) a palesztinokkal, iszlám terorrizmus, allah kardja, al-kaida, hezbollah etc.
nyilván szőnyeg alá söpörtek pár dolgot amit a zsidók műveltek arrafelé, abban a kis könyvben, az arabok sem véletlenül gyűlölik őket.