d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1321132123213321432155001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 1 2011 06:58am
Quote (beni @ May 1 2011 01:56pm)
a 33 fokos fürdővizemet kérem előkészíteni a teraszon


saját testhőmérsékletemmel fogom melegíteni, uram.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 1 2011 06:59am
Daniel Silvától olvasok, elképesztő, hogy előre látta az egyiptomi kormánydöntést, egyebeket.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 1 2011 07:00am
Quote (Vismajor @ 1 May 2011 13:59)
Daniel Silvától olvasok, elképesztő, hogy előre látta az egyiptomi kormánydöntést, egyebeket.


én is láttam előre, nagy dolog: D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 1 2011 07:02am
Quote (Vismajor @ May 1 2011 01:59pm)
Daniel Silvától olvasok, elképesztő, hogy előre látta az egyiptomi kormánydöntést, egyebeket.


Én Nostradamust olvasok, elképesztő hogy előre látta hitler pusztítását, egyebeket.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 1 2011 07:02am
Quote (Cpt_Ghost @ May 1 2011 02:00pm)
én is láttam előre, nagy dolog: D


Nem tudom, de mivel még mindig fiatal ostoba suhanc vagyok, formálódik a világnézetem, és fura, hogy 2-3 évvel ezelött habzsoltam a náci könyveket, elolvastam a mein kampfot, halál a zsidókra, etc. Most meg elolvasom ezt a könyvet, telejsen más megvilágitásba helyezte mubarak bukását, a zsidók álláspontját(a könyv főhőse egy moszad ügynök) a palesztinokkal, iszlám terorrizmus, allah kardja, al-kaida, hezbollah etc.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 1 2011 07:05am
Quote (Vismajor @ 1 May 2011 15:02)
Nem tudom, de mivel még mindig fiatal ostoba suhanc vagyok, formálódik a világnézetem, és fura, hogy 2-3 évvel ezelött habzsoltam a náci könyveket, elolvastam a mein kampfot, halál a zsidókra, etc. Most meg elolvasom ezt a könyvet, telejsen más megvilágitásba helyezte mubarak bukását, a zsidók álláspontját(a könyv főhőse egy moszad ügynök) a palesztinokkal, iszlám terorrizmus, allah kardja, al-kaida, hezbollah etc.


nincs saját véleményed, és könnyen befolyásolható vagy. erre én nem lennék büszke.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 1 2011 07:07am
Quote (Vismajor @ 1 May 2011 14:02)
Nem tudom, de mivel még mindig fiatal ostoba suhanc vagyok, formálódik a világnézetem, és fura, hogy 2-3 évvel ezelött habzsoltam a náci könyveket, elolvastam a mein kampfot, halál a zsidókra, etc. Most meg elolvasom ezt a könyvet, telejsen más megvilágitásba helyezte mubarak bukását, a zsidók álláspontját(a könyv főhőse egy moszad ügynök) a palesztinokkal, iszlám terorrizmus, allah kardja, al-kaida, hezbollah etc.


nyilván szőnyeg alá söpörtek pár dolgot amit a zsidók műveltek arrafelé, abban a kis könyvben, az arabok sem véletlenül gyűlölik őket.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 1 2011 07:17am
Quote (bbaallaaggee @ May 1 2011 02:05pm)
nincs saját véleményed, és könnyen befolyásolható vagy. erre én nem lennék büszke.


Van saját véleményem, csak nem vagyok önfejű, és máshonnan is tájékozódom. Mielött elitélnék egy oldalt(nácik, izsdók) megismerem azt. Ja igen, ostoba vagyok, ezért.

This post was edited by Vismajor on May 1 2011 07:18am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 1 2011 07:21am
Quote (Vismajor @ May 1 2011 02:17pm)
Van saját véleményem, csak nem vagyok önfejű, és máshonnan is tájékozódom. Mielött elitélnék egy oldalt(nácik, izsdók) megismerem azt. Ja igen, ostoba vagyok, ezért.


nem is :hug:











































wanted miatt vagy az :coolface:
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 1 2011 07:22am
Quote (beni @ May 1 2011 02:21pm)
nem is :hug:











































wanted miatt vagy az :coolface:


de most mit tartasz elképzelhetetlennek hogy egy erős férfi kéz elhajlítsa a gyenge kis pár grammos lövedék pályáját?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1321132123213321432155001Next
Closed New Topic New Poll