d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev1321032113212321332143310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jan 8 2021 07:51am
Quote (Namechange @ 8 Jan 2021 13:50)
Ja, es nagyon varom az ascendsncy balance changeket, remelem nem lesz R.I.P a VD necrom buildje


en nem bannam ha a patch notes meggyozne h mast jatszak
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 8 2021 08:22am
Quote (SteelMeetsSteel @ 8 Jan 2021 14:51)
en nem bannam ha a patch notes meggyozne h mast jatszak


remelem aurak tovabbra is opk lesznek mint a baszas
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jan 8 2021 08:39am
Quote (MarcusD @ 8 Jan 2021 14:43)
nehogy 5 vd necro után valami mást kelljen játszani? kek



:DDDDDDD

tul sok brainpower lenne uj buildet megtanulnom, ezt mar legalabb tudom hogyan lehet minmaxolni haha

de amugy ha nem ez, akkor az uj deadeye ascendancykat kiprobalnam szivesen, szeretem a bow playstylet
vagy esetleg valami projectile miner is bejatszhat
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Jan 8 2021 01:23pm
ki volt adva feladatnak, hogy 40(?) meglévő skillt buffoljanak akár többféle módon is
várom én is a ligát, pont szabad leszek a hétvégén, tolni fogom
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 8 2021 03:04pm
az a hideout eleg pogchamp
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jan 11 2021 02:16pm
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/3008718

Spectre, golem, aura stack nerf. Ouch, de varhato volt

Mondjuk szerintem a spectre nerf kicsit tul lett tolva. Inkabb a base type monstert kellett volna nerfelni, nem a spectret
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 11 2021 02:58pm
Quote (Namechange @ 11 Jan 2021 21:16)
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/3008718

Spectre, golem, aura stack nerf. Ouch, de varhato volt

Mondjuk szerintem a spectre nerf kicsit tul lett tolva. Inkabb a base type monstert kellett volna nerfelni, nem a spectret


inb4 vmi uj ligas mobbal megjobb lesz
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jan 11 2021 04:59pm
Mik ezek a nerfek :D hat nem szaroztak az teny!

szerencsere a kis vd necrom ‘csak’ egy 50% dmg nerfet kapott kb, fajni fog de meg mindig viable
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jan 11 2021 05:02pm
Mondjuk az a deadeye nagyon jol nez ki +2 arrow, farshot es no spread
De a bow build az draga league starter :/
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 11 2021 06:45pm
raider lowkey geci jó. kár hogy az ele attack totál dogshit
Go Back To Magyar Topic List
Prev1321032113212321332143310Next
Add Reply New Topic New Poll