Quote (Cpt_Ghost @ May 1 2011 01:49pm)
nem megyünk múzeumba, se semmi ilyesmi, pályázaton nyertük az egészet, valami fesztiválra megyünk ki, masszív ivászat meg nem lesz, csak lájtosan, viszek vizipipát is.
Milyen suliba jársZ?
Lehet csak az alkoholista személyem miatt van, de mi mindegyik osztálykirándulásunkra igen komoly(adott korhoz mérve természetesen) mennyiségű piát vittünk, és el is osztottuk testvériesen
Quote (bbaallaaggee @ May 1 2011 01:50pm)
hát valamivel le kell nyűgözni a lányokat... vagy legalábbis rá kell őket venni, hogy eljátsszák, hogy veled járnak
Arra elég volt, hogy az igazgatónő fia vagyok
This post was edited by Vismajor on May 1 2011 06:51am