d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1320932103211321232135001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 1 2011 06:49am
Quote (anyd @ May 1 2011 01:48pm)
te vitted a barátnődet is, és nem unatkoztál


nem, én sok pénzt vittem
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 1 2011 06:49am
Quote (Vismajor @ 1 May 2011 13:47)
első nap várakozással teli lesz, izgalmas, éjszaka bebasztok, mindenki elissza a vitt pénzét, másnap gecire másnaposak lesztek és kurvára nem lesz kedvetek a muzemkörutakhoz meg az egyéb faszságokhoz, a 3. napon sirva fogtok könyörögni a hazaútér


nem megyünk múzeumba, se semmi ilyesmi, pályázaton nyertük az egészet, valami fesztiválra megyünk ki, masszív ivászat meg nem lesz, csak lájtosan, viszek vizipipát is.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 1 2011 06:50am
Quote (Vismajor @ 1 May 2011 14:49)
nem, én sok pénzt vittem


hát valamivel le kell nyűgözni a lányokat... vagy legalábbis rá kell őket venni, hogy eljátsszák, hogy veled járnak
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 1 2011 06:50am
Quote (Cpt_Ghost @ May 1 2011 01:49pm)
nem megyünk múzeumba, se semmi ilyesmi, pályázaton nyertük az egészet, valami fesztiválra megyünk ki, masszív ivászat meg nem lesz, csak lájtosan, viszek vizipipát is.


Milyen suliba jársZ?
Lehet csak az alkoholista személyem miatt van, de mi mindegyik osztálykirándulásunkra igen komoly(adott korhoz mérve természetesen) mennyiségű piát vittünk, és el is osztottuk testvériesen
Quote (bbaallaaggee @ May 1 2011 01:50pm)
hát valamivel le kell nyűgözni a lányokat... vagy legalábbis rá kell őket venni, hogy eljátsszák, hogy veled járnak


Arra elég volt, hogy az igazgatónő fia vagyok

This post was edited by Vismajor on May 1 2011 06:51am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 1 2011 06:52am
Quote (anyd @ May 1 2011 01:44pm)
rég láttam vulgáris szót az emperor tollából


nem öncélú káromkodásnak szántam, csupán mondandóm hangsúlyozásának egyik eszköze :angel:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 1 2011 06:53am
Quote (Vismajor @ 1 May 2011 13:50)
Milyen suliba jársZ?
Lehet csak az alkoholista személyem miatt van, de mi mindegyik osztálykirándulásunkra igen komoly(adott korhoz mérve természetesen) mennyiségű piát vittünk, és el is osztottuk testvériesen


hát mi is viszünk, de annyit nem h taccsraigyuk magunkat, ez most inkább másról fog szólni
amúgy még az önkormányzattól is kaptunk 300k támogatást
http://szikiszi.sulinet.hu/web/
ide járok
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
May 1 2011 06:53am
Quote (beni @ 1 May 2011 14:52)
nem öncélú káromkodásnak szántam, csupán mondandóm hangsúlyozásának egyik eszköze  :angel:


valoban jol hasznalhato stilisztikai elem az obszcen kifejezesek tarhazabol valo szemezgetes
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 1 2011 06:54am
Quote (Cpt_Ghost @ May 1 2011 01:53pm)
hát mi is viszünk, de annyit nem h taccsraigyuk magunkat, ez most inkább másról fog szólni
amúgy még az önkormányzattól is kaptunk 300k támogatást
http://szikiszi.sulinet.hu/web/
ide járok


mindent értek :D
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold: 0.00
May 1 2011 06:54am
mondjatok egy számot 0 és 16 között
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 1 2011 06:54am
nagyon fosszar a youtube
Go Back To Magyar Topic List
Prev1320932103211321232135001Next
Closed New Topic New Poll