d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev13203213223233241141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 10 2013 01:03pm
Quote (Saenchai @ 10 Feb 2013 19:18)
hát szerintem sehol nem reklámozták úgy a sorozatot, hogy "A 21. század legrealisztikusabb sorozata", igazából a Shameless nem akar több lenni, mint egy szórakoztató ~tragikomédia, nem tudom mi azzal a baj, hogy nem teljesen realisztikus


jo igazabol nekem az tette be a kaput mikor a csajnak volt szivdonorja majd nem mondta meg neki es meghalt (ez meg a postom elott volt) es azota a resz ota meg tokre megvaltozott a frank es mondhatni normalis...
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 11 2013 01:37pm


nocsak ki szerepel az OZ-ban
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 11 2013 01:49pm
Quote (Ghostmasterq @ Feb 11 2013 08:37pm)
http://3.ii.gl/h2vcdj.png

nocsak ki szerepel az OZ-ban


hector salamanca

de am sok helyen szerepel
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 11 2013 04:48pm
Quote (Ghostmasterq @ Feb 11 2013 08:37pm)
http://3.ii.gl/h2vcdj.png

nocsak ki szerepel az OZ-ban


Nem ez volt a breakin badben? lekjobb szereplő volt
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 11 2013 06:54pm
jo ez a chuck, 4 évadot néztem meg 2 nap alatt
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 12 2013 03:24pm
The Shield

és jön a várva várt ötödik évad ^^


btw a negyedik tetszett eddig a legjobban.
vagyis mind tetszett, de extrán... és ami végül Shane körül történt az is nagyon rendben volt.
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 12 2013 03:41pm
Quote (TassassinHc @ Feb 12 2013 11:24pm)
The Shield

és jön a várva várt ötödik évad ^^


btw a negyedik tetszett eddig a legjobban.
vagyis mind tetszett, de extrán... és ami végül Shane körül történt az is nagyon rendben volt.


5-6-7 a legdurvább
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 12 2013 03:43pm
Quote (SnoopDogg @ 12 Feb 2013 22:41)
5-6-7 a legdurvább


tudom. várom is már ^^
5-6 polcon van, 5-ik vége felé lekérem a hetest is.
jó, hogy újra együtt a csapat ^^
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 12 2013 03:44pm
Quote (TassassinHc @ Feb 12 2013 11:43pm)
tudom. várom is már ^^
5-6 polcon van, 5-ik vége felé lekérem a hetest is.
jó, hogy újra együtt a csapat ^^


;)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 12 2013 04:06pm
Quote (sylke @ Feb 12 2013 12:54am)
jo ez a chuck, 4 évadot néztem meg 2 nap alatt


vége : (
ez 1 kikurt jo sorozat volt
Go Back To Magyar Topic List
Prev13203213223233241141Next
Add Reply New Topic New Poll