Quote (Saenchai @ 10 Feb 2013 19:18)
hát szerintem sehol nem reklámozták úgy a sorozatot, hogy "A 21. század legrealisztikusabb sorozata", igazából a Shameless nem akar több lenni, mint egy szórakoztató ~tragikomédia, nem tudom mi azzal a baj, hogy nem teljesen realisztikus
jo igazabol nekem az tette be a kaput mikor a csajnak volt szivdonorja majd nem mondta meg neki es meghalt (ez meg a postom elott volt) es azota a resz ota meg tokre megvaltozott a frank es mondhatni normalis...