Quote (Smat @ 12 Sep 2012 00:36)
68k ember volt a Wembleyben, abbol 2k ukran volt, a tobbi mind angol, nem volt egy jo meccs tbh de enekelni fajos torokkal priceless bar a Manchester meccseken amiken voltam attol meg mindig elmarad a hangulat..
énekelne a faszom az angoloknak ha magyar vagyok