d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1320321322323324397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,685
Joined: Mar 11 2009
Gold: Locked
Oct 16 2011 05:50am
A férfi a halálos ágyán:
-Drágám, be kell valljak valamit!
-Éspedig mit drágám?
-Megcsaltalak.
-Tudom drágám, ezért mérgeztelek meg.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 19 2011 09:14pm
miért van a zsidóknak nagy orruk?!
mert a levegő ingyen van
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 19 2011 11:50pm
Quote (Senee @ 20 Oct 2011 04:14)
miért van a zsidóknak nagy orruk?!
mert a levegő ingyen van


meg hogy elférjen benne a gázszűrő
HAHAHAHH
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 20 2011 03:45am
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Oct 2011 07:50)
meg hogy elférjen benne a gázszűrő
HAHAHAHH


reported for personal attack

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Oct 20 2011 03:45am
Member
Posts: 15,840
Joined: Jan 22 2010
Gold: 2,405.00
Oct 20 2011 05:24am
Quote (Senee @ 20 Oct 2011 05:14)
miért van a zsidóknak nagy orruk?!
mert a levegő ingyen van


LOL

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Oct 2011 11:45)
reported for personal attack


Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 20 2011 06:25am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 20 2011 06:50am)
meg hogy elférjen benne a gázszűrő
HAHAHAHH


ezt inkább racismért kéne reportolni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 20 2011 07:29am
Quote (jarabekg @ 20 Oct 2011 13:25)
ezt inkább racismért kéne reportolni


:(
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 20 2011 07:33am
Quote (jarabekg @ Oct 20 2011 01:25pm)
ezt inkább racismért kéne reportolni



szerinted a zsidok szeretik a fingszagot vagy mi?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 20 2011 08:23am
Quote (jarabekg @ Oct 20 2011 12:25pm)
ezt inkább racismért kéne reportolni


nagyon a szivedre vetted mi?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 21 2011 03:40pm
a legjobb feminista vicc: a német, francia és magyar feminista elhatározzák, hogy megleckéztetik a férjeiket. a következő konferencián találkoznak, és beszámolnak az eredményről.
német: én három napig nem mostam és figyeltem a változást. első nap nem láttam semmi változást, másnap sem, a harmadik nap kimosott egyedül.
a francia. én három napig nem főztem, és figyeltem: első nap nem láttam semmit, másnap sem, a harmadik nap megfőzött magától.
a magyar: én három napig nem főztem, nem mostam és nem is takarítottam. az első nap nem láttam semmit, a második nap sem, a harmadik nap már láttam egy kicsit a jobb szememre...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1320321322323324397Next
Add Reply New Topic New Poll