Quote (Saenchai @ Jul 13 2012 04:53pm)
attól, hogy van 1 rakás pénzed, még ugyanúgy egy antiszociális, magányos rinyagép maradsz
nem tudom, még nem próbáltam
de szerintem teljesen más megvilágításba kerülne minden, ha nem lenne az ember vállán az, hogy küzdened kell, hogy meg kell felelned, hogy harcolnod kell, hogy nem adhatod fel .. mindezt annak a tudatában, hogy mindenki így van ezzel és a munkaügyi hivatalban is kint van a sor vége az ajtón kívül, a fasza helyekre meg mindenhova pacsi alapján mennek emberek..
szerintem teljesen másként fogná fel egy ilyen ember mint én az egész világot, ha ezekkel az imént felsorolt problémákkal nem kellene szembenéznie
This post was edited by Senee on Jul 13 2012 10:57am