Quote (Saenchai @ Jul 13 2012 03:29pm)
lol keci, már csak azért is öngyilkos leszek, hogy ezt eljáchasssam XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDASADASDASDASDASDADFASDASDFASDA
sok öngyis threadet olvastam négyesen és egyikben se volt ilyen jó tipp
mindenhol csak az a fasz osztrigás buziság, hogy ha öngyilkos feelinged van akkor tegyél amit akarsz, menj ki és ölj terroristákat meg harcolj tigrissel meg rapelj aztán ölj meg nőket, gyerekeket lolomg
az ilyeneknek fogalmuk nincs arról, hogy milyen a depresszió.. épp azért akar öngyilkos lenni mert semmiben sem lát értelmet + szarnak talál mindent, arról nem is beszélve, hogy ha meg elkapnak vmi bankkifosztás közben akkor meg majd a börtönben kell öngyilkosnak lenned sokkal kevesebb lehetőséggel, eszközzel, miközben hat nigger bassza naponta a picsádat.
meg omg harcolj tigrissel.. mikor minden öngyilkos (általában) keresi a lehető legfájdalommentesebb halált. GG élve megesznek