d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1320632073208320932105001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 13 2012 08:53am
Quote (Senee @ Jul 13 2012 03:40pm)
lol, sms-ben lottóztam
és mivel előfizetéses, ezt csak hó végén kell kifizetni


tipp:
ha öngyilkos akarsz lenni és előfizetéses a telefonod akkor tolj fel vagy 1 millió forint értékben lottókat smssel :DFDFXFXD


elég pro tipp

felírom a diákhitel mellé a listára
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 13 2012 09:05am
xgurke nem onlájn :(
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 13 2012 09:29am
Quote (Senee @ Jul 13 2012 04:40pm)
lol, sms-ben lottóztam
és mivel előfizetéses, ezt csak hó végén kell kifizetni


tipp:
ha öngyilkos akarsz lenni és előfizetéses a telefonod akkor tolj fel vagy 1 millió forint értékben lottókat smssel :DFDFXFXD


lol keci, már csak azért is öngyilkos leszek, hogy ezt eljáchasssam XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDASADASDASDASDASDADFASDASDFASDA
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 13 2012 09:36am
Quote (Saenchai @ Jul 13 2012 03:29pm)
lol keci, már csak azért is öngyilkos leszek, hogy ezt eljáchasssam XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDASADASDASDASDASDADFASDASDFASDA

sok öngyis threadet olvastam négyesen és egyikben se volt ilyen jó tipp

mindenhol csak az a fasz osztrigás buziság, hogy ha öngyilkos feelinged van akkor tegyél amit akarsz, menj ki és ölj terroristákat meg harcolj tigrissel meg rapelj aztán ölj meg nőket, gyerekeket lolomg
az ilyeneknek fogalmuk nincs arról, hogy milyen a depresszió.. épp azért akar öngyilkos lenni mert semmiben sem lát értelmet + szarnak talál mindent, arról nem is beszélve, hogy ha meg elkapnak vmi bankkifosztás közben akkor meg majd a börtönben kell öngyilkosnak lenned sokkal kevesebb lehetőséggel, eszközzel, miközben hat nigger bassza naponta a picsádat.
meg omg harcolj tigrissel.. mikor minden öngyilkos (általában) keresi a lehető legfájdalommentesebb halált. GG élve megesznek
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 13 2012 09:37am
Quote (Senee @ Jul 13 2012 04:36pm)
sok öngyis threadet olvastam négyesen és egyikben se volt ilyen jó tipp

mindenhol csak az a fasz osztrigás buziság, hogy ha öngyilkos feelinged van akkor tegyél amit akarsz, menj ki és ölj terroristákat meg harcolj tigrissel meg rapelj aztán ölj meg nőket, gyerekeket lolomg
az ilyeneknek fogalmuk nincs arról, hogy milyen a depresszió.. épp azért akar öngyilkos lenni mert semmiben sem lát értelmet + szarnak talál mindent, arról nem is beszélve, hogy ha meg elkapnak vmi bankkifosztás közben akkor meg majd a börtönben kell öngyilkosnak lenned sokkal kevesebb lehetőséggel, eszközzel, miközben hat nigger bassza naponta a picsádat.
meg omg harcolj tigrissel.. mikor minden öngyilkos (általában) keresi a lehető legfájdalommentesebb halált. GG élve megesznek


ahelyett, hogy beszólna kajnistának a fórumon aztán találkozna vele

This post was edited by beni on Jul 13 2012 09:46am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 13 2012 09:40am
Quote (beni @ Jul 13 2012 03:37pm)
ahelyett, hogy beszólnak kajnistának a fórumon aztán találkozna vele


hát de most miért, amúgy nem?!
a depressziós ember, aki öngyilkos akar lenni az nem ilyen... max a filmekben... ez amit ők gondolnak, hogy menj ki meg fossz rabolj ölj harcolj az már nem depressziós ember, hanem pszichopata
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 13 2012 09:47am
Quote (Senee @ Jul 13 2012 05:36pm)
sok öngyis threadet olvastam négyesen és egyikben se volt ilyen jó tipp

mindenhol csak az a fasz osztrigás buziság, hogy ha öngyilkos feelinged van akkor tegyél amit akarsz, menj ki és ölj terroristákat meg harcolj tigrissel meg rapelj aztán ölj meg nőket, gyerekeket lolomg
az ilyeneknek fogalmuk nincs arról, hogy milyen a depresszió.. épp azért akar öngyilkos lenni mert semmiben sem lát értelmet + szarnak talál mindent, arról nem is beszélve, hogy ha meg elkapnak vmi bankkifosztás közben akkor meg majd a börtönben kell öngyilkosnak lenned sokkal kevesebb lehetőséggel, eszközzel, miközben hat nigger bassza naponta a picsádat.
meg omg harcolj tigrissel.. mikor minden öngyilkos (általában) keresi a lehető legfájdalommentesebb halált. GG élve megesznek


igen, mert feladni 1000 lottószelvényt öngyilkosság előtt aztán sokkal értelmesebb dolog, mint terroristákat ölni
buta vagy
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 13 2012 09:50am
Quote (Saenchai @ Jul 13 2012 03:47pm)
igen, mert feladni 1000 lottószelvényt öngyilkosság előtt aztán sokkal értelmesebb dolog, mint terroristákat ölni
buta vagy


te se voltál még depressziós
pont arra lesz kedve egy depisnek, hogy menjen és akciózzon, mikor az egész életével tele a fasza meg egyáltalán, hogy tegyen valamit
és nyilván vállalja hogy rálép az aknára agyonszaggatja az akna mellkason lövik etc, de ofc én vagyok a buta

ha meg pl beszerezte már a héliumos palackot + maszkot meg a csövet hozzá és készen áll a fájdalommentes távozásra, előtte azért megvárhat egy sorsolást
kurvára nem ugyanaz
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 13 2012 09:52am
Quote (Senee @ Jul 13 2012 04:50pm)
te se voltál még depressziós
pont arra lesz kedve egy depisnek, hogy menjen és akciózzon, mikor az egész életével tele a fasza meg egyáltalán, hogy tegyen valamit
és nyilván vállalja hogy rálép az aknára agyonszaggatja az akna mellkason lövik etc, de ofc én vagyok a buta

ha meg pl beszerezte már a héliumos palackot + maszkot meg a csövet hozzá és készen áll a fájdalommentes távozásra, előtte azért megvárhat egy sorsolást
kurvára nem ugyanaz


a hélium inert gáz

mondjuk ha tisztán lélegzed, akkor szopás van

This post was edited by beni on Jul 13 2012 09:53am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 13 2012 09:55am
Quote (Senee @ Jul 13 2012 05:50pm)
te se voltál még depressziós
pont arra lesz kedve egy depisnek, hogy menjen és akciózzon, mikor az egész életével tele a fasza meg egyáltalán, hogy tegyen valamit
és nyilván vállalja hogy rálép az aknára agyonszaggatja az akna mellkason lövik etc, de ofc én vagyok a buta

ha meg pl beszerezte már a héliumos palackot + maszkot meg a csövet hozzá és készen áll a fájdalommentes távozásra, előtte azért megvárhat egy sorsolást
kurvára nem ugyanaz


aha
és azt mondd már meg nekem, hogy mi motivál egy depressziós, öngyilkosságra elhatározott embert arra, hogy feladjon 1000 lottószelvényt?


te nem depressziós vagy, csak szimplán korlátolt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1320632073208320932105001Next
Closed New Topic New Poll