Quote (Saenchai @ 7 Feb 2013 23:45)
ja amúgy érdemes minden rész végénél megnézni, hogy hány perc van még hátra a stáblista kezdetekor, mert a 3. vagy 4. résztől kurva sok rész végén van még egy rövidebb jelenet, ami sokszor főszálas
mar a masodik evadnal tartok, de valahogy nem eletszeru a dolog nekem. de foleg frank, egy komoly alkesz mindenre kepes, de egy ember enny ostobasagra nem. ugy tudnam elkepzelni hogy az osszes alkesz idiotasagat beleirtak egy ember szerepebe, ennyire szivtelen ember nem letezik.