Quote (ElCapitano @ Mon, 27 Jul 2009, 19:27)
25 Sep 1974 (Férfi)
SZERINTEM ITT TE LESZEL A LÁNY
jaa mert hogy Edem szereti játszani a fiút? tapasztalat?

btw...
Quote (Ad4mz @ Mon, 27 Jul 2009, 19:29)
Üdv: Viki
it was a trap
talán Viktor?

számít hogy hány játékos van egy játékban hogy mi a drop?
és ha igen melyik a jobb, ha partyban van mindenki vagy ha külön van?
( értsd - baalrunban lerunolom mefi-t akkor az nekem jó avagy nem )
This post was edited by ReDEyeS on Jul 27 2009 11:29am