d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo-s Segítségek > Baalrun, Húzás, Formulák, Quest, Perm...
Prev1319320321322323353Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,077
Joined: Sep 4 2006
Gold: 915.50
Jul 27 2009 11:26am
Quote (maybeimhere @ Sat, 25 Jul 2009, 13:47)
az ip-d bannolva van, várj pár napot és jó lesz


Na itt volt a gond, Új IP cím és már megy is

Köszi mindenkinek nagy nagy pusszantás :)

Üdv: Viki
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 27 2009 11:27am
Quote (Blade74 @ Mon, 27 Jul 2009, 19:26)
Na itt volt a gond, Új IP cím és már megy is

Köszi mindenkinek nagy nagy pusszantás :)

Üdv: Viki


SZIA TE LÁNY VAGY?
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Jul 27 2009 11:27am
Quote (Ad4mz @ Mon, 27 Jul 2009, 18:27)
SZIA TE LÁNY VAGY?


Birthday: 25 Sep 1974 (Male)

wat
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 27 2009 11:27am
Quote (Ad4mz @ Mon, 27 Jul 2009, 18:27)
SZIA TE LÁNY VAGY?


25 Sep 1974 (Férfi)

SZERINTEM ITT TE LESZEL A LÁNY
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 27 2009 11:29am
Quote (ElCapitano @ Mon, 27 Jul 2009, 19:27)
25 Sep 1974 (Férfi)

SZERINTEM ITT TE LESZEL A LÁNY


Quote (Alestorm @ Mon, 27 Jul 2009, 19:27)
Birthday: 25 Sep 1974 (Male)

wat


Üdv: Viki

it was a trap
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 27 2009 11:29am
Quote (ElCapitano @ Mon, 27 Jul 2009, 19:27)
25 Sep 1974 (Férfi)

SZERINTEM ITT TE LESZEL A LÁNY


jaa mert hogy Edem szereti játszani a fiút? tapasztalat? :o

btw...

Quote (Ad4mz @ Mon, 27 Jul 2009, 19:29)
Üdv: Viki

it was a trap


talán Viktor? :D

számít hogy hány játékos van egy játékban hogy mi a drop?

és ha igen melyik a jobb, ha partyban van mindenki vagy ha külön van?

( értsd - baalrunban lerunolom mefi-t akkor az nekem jó avagy nem )

This post was edited by ReDEyeS on Jul 27 2009 11:29am
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Jul 27 2009 11:29am
Quote (Ad4mz @ Mon, 27 Jul 2009, 18:29)
Üdv: Viki

it was a trap


reménykeggy :stonetoss:
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 27 2009 11:30am
Quote (ReDEyeS @ Mon, 27 Jul 2009, 18:29)
jaa mert hogy Edem szereti játszani a fiút? tapasztalat? :o

btw...

számít hogy hány játékos van egy játékban hogy mi a drop?

és ha igen melyik a jobb, ha partyban van mindenki vagy ha külön van?

( értsd - baalrunban lerunolom mefi-t akkor az nekem jó avagy nem )


ehöl gyec ezkla...

This post was edited by ElCapitano on Jul 27 2009 11:32am
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 27 2009 11:32am
Quote (ReDEyeS @ Mon, 27 Jul 2009, 19:29)
számít hogy hány játékos van egy játékban hogy mi a drop?

és ha igen melyik a jobb, ha partyban van mindenki vagy ha külön van?

( értsd - baalrunban lerunolom mefi-t akkor az nekem jó avagy nem )


ez most tényleg komolyan kérdezed, vagy próbálod kerülni az offtopikot?
igazából bármelyik is az igazi ok, nem állok veled szóba többet




























HOGYAPICSÁBANESZÁMÍTANA
party már nem fontos, drop szempontjából az fontos aki beviszi az utolsó ütést
Member
Posts: 17,824
Joined: Oct 21 2006
Gold: 1,185.00
Jul 29 2009 08:16am
ha esetleg valakinek van, vagy a kozeljovoben esik 3 sox phase blade pls pmeljen, mert ugy nez ki marha nehez talalni :) koszi
Go Back To Magyar Topic List
Prev1319320321322323353Next
Closed New Topic New Poll