d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1313233343579Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 23 2014 09:09am
Quote (fahrii @ 23 Sep 2014 16:06)
Ma pólóban voltam és geci jó az idő. Komolyan röhögök ilyenkor azon aki kabátban mászkál.


3 réteg ruhában szétfagyok
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 23 2014 09:12am
Quote (Anarkin @ 23 Sep 2014 16:09)
3 réteg ruhában szétfagyok


Én 17 fok felett nem veszek felsőt.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 23 2014 09:18am
Quote (fahrii @ Sep 23 2014 05:12pm)
Én 17 fok felett nem veszek felsőt.



15 van
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 23 2014 09:18am
Quote (fahrii @ 23 Sep 2014 17:12)
Én 17 fok felett nem veszek felsőt.


és hol a faszba volt neked 17 fok felett?
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 23 2014 09:26am
Quote (fahrii @ 23 Sep 2014 17:12)
Én 17 fok felett nem veszek felsőt.


kb. 10 fok volt reggel lel
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 23 2014 09:30am
elmentem megborotválkozni és anyám megkérdezte randira megyek e
mondtam h igen
joshi
joshika
<3
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 23 2014 09:32am
Quote (Vismajor @ 23 Sep 2014 16:30)
elmentem megborotválkozni és anyám megkérdezte randira megyek e
mondtam h igen
joshi
joshika
<3


Teged is az astalon foglak megdukni
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2014 09:33am
na, en kb negyed ora es ott vagyok, de nem maradok sokaig, max ilyen 9, mert ninca rajtam ruha es szetfagyok a gecibe
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 23 2014 09:33am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 23 2014 04:32pm)
Teged is az astalon foglak megdukni


ott vagytok már?
ne menjetek fel, inkább egyenesen az étteremrészhez, vagy le a nagy asztalokhoz
Quote (tevetava @ Sep 23 2014 04:33pm)
na, en kb negyed ora es ott vagyok, de nem maradok sokaig, max ilyen 9, mert ninca rajtam ruha es szetfagyok a gecibe


viszek neked egy pulcsit

This post was edited by Vismajor on Sep 23 2014 09:34am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 23 2014 09:34am
Lassan indulok, kobanyarol jovok ugyhogy ido amig odaerek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1313233343579Next
Add Reply New Topic New Poll