Quote (Cpt_Ghost @ Sep 23 2014 04:32pm)
Teged is az astalon foglak megdukni
ott vagytok már?
ne menjetek fel, inkább egyenesen az étteremrészhez, vagy le a nagy asztalokhoz
Quote (tevetava @ Sep 23 2014 04:33pm)
na, en kb negyed ora es ott vagyok, de nem maradok sokaig, max ilyen 9, mert ninca rajtam ruha es szetfagyok a gecibe
viszek neked egy pulcsit
This post was edited by Vismajor on Sep 23 2014 09:34am