d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mit Eszel éppen > General Food Topic
Prev1313233343548Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
Aug 16 2014 09:10am
a szobatársam sajtos tallérját mert retard vagyok.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 16 2014 09:32am
paradicsomszósz, sajt, kukorica, bacon, csirke
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 17 2014 03:18pm
rántottborda, krumplipüré, franciasaláta
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 17 2014 03:27pm
egy kávét
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 18 2014 01:08am
Tegnaprol maradt barbecue + rizs + parolt kukorica.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 18 2014 02:51am
Tegnap voltam all you can eatbe, szerintem ma nem eszek. Kb hust hussal ettem koretet nem is ettem, desszertnek meg 9 gomboc fagyi es negy kokuszos palacsinta
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 18 2014 02:55am
növérem hozott rantott hust, rantott sajtot, krokettet, francia salatat,rizibizit, almaspitet
meg még van kólám is de már csak 1 liter kb szoval azt hazafele kell venni

holnap meg csinalok olyat hogy veszek marhalápszárat, megcsinalom pörköltnek jo sok hatymával, kockázok krumplit, kisütöm
és ha mindkettő ~kész; beleöntöm egy tepsibe, összekeverem, baszok rá sajtot és beteszem aflufloiával egy kis idöre a sütöbe és kész
háhá
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 18 2014 02:55am
Quote (anyd @ 18 Aug 2014 10:51)
Tegnap voltam all you can eatbe, szerintem ma nem eszek. Kb hust hussal ettem koretet nem is ettem, desszertnek meg 9 gomboc fagyi es negy kokuszos palacsinta


Enjoy your diabetes&fat, m789!

This post was edited by Baleee on Aug 18 2014 02:55am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 18 2014 03:28am
Quote (anyd @ Aug 18 2014 09:51am)
Tegnap voltam all you can eatbe, szerintem ma nem eszek. Kb hust hussal ettem koretet nem is ettem, desszertnek meg 9 gomboc fagyi es negy kokuszos palacsinta


bb gainz
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 18 2014 03:33am
Quote (anyd @ 18 Aug 2014 09:51)
Tegnap voltam all you can eatbe, szerintem ma nem eszek. Kb hust hussal ettem koretet nem is ettem, desszertnek meg 9 gomboc fagyi es negy kokuszos palacsinta


tegnap voltunk Trófeában (bb 20k), szerintem én se nagyon eszem ma
Go Back To Magyar Topic List
Prev1313233343548Next
Add Reply New Topic New Poll