növérem hozott rantott hust, rantott sajtot, krokettet, francia salatat,rizibizit, almaspitet
meg még van kólám is de már csak 1 liter kb szoval azt hazafele kell venni
holnap meg csinalok olyat hogy veszek marhalápszárat, megcsinalom pörköltnek jo sok hatymával, kockázok krumplit, kisütöm
és ha mindkettő ~kész; beleöntöm egy tepsibe, összekeverem, baszok rá sajtot és beteszem aflufloiával egy kis idöre a sütöbe és kész
háhá