Quote (takii @ May 27 2014 09:25pm)
és azzal a palával / javával teli lennénk?
Nem, mert Wili jön Barbival (jawa helyett), mert anélkül már Nightmare Baalrunozni se tudnánk effektíven
Java nélkül megyünk, ami csak a Baalrunok hosszát rövidítené (Conviction Paladinunk van!, szóval nagyon ütős lenne a Fury meg a CS)
De hát 2 Pala az kell (Hammer Conc és Hammer Conviction), 2 Sorc (Blizz és Fireball), Barb és Necro --- jelenleg ez a 6 kari indul
Ha senki nem jön, akkor én hozok egy townsittert (LightSorc lesz később)
This post was edited by ToldiSenior on May 27 2014 02:30pm