d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev1313233343539Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 27 2014 02:22pm
Megvan a barbárunk

Ha vki szeretne játszani, jöhet akármivel (de paladinnak, javazonnak vagy barbárnak örülnénk :) )
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 27 2014 02:23pm
Quote (ToldiSenior @ May 27 2014 10:22pm)
Megvan a barbárunk

Ha vki szeretne játszani, jöhet akármivel (de paladinnak, javazonnak vagy barbárnak örülnénk :) )


en meg 10 milla usdnek
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
May 27 2014 02:25pm
Quote (ToldiSenior @ May 27 2014 10:22pm)
Megvan a barbárunk

Ha vki szeretne játszani, jöhet akármivel (de paladinnak, javazonnak vagy barbárnak örülnénk :) )


és azzal a palával / javával teli lennénk?
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 27 2014 02:27pm
Quote (takii @ May 27 2014 09:25pm)
és azzal a palával / javával teli lennénk?


Nem, mert Wili jön Barbival (jawa helyett), mert anélkül már Nightmare Baalrunozni se tudnánk effektíven

Java nélkül megyünk, ami csak a Baalrunok hosszát rövidítené (Conviction Paladinunk van!, szóval nagyon ütős lenne a Fury meg a CS)

De hát 2 Pala az kell (Hammer Conc és Hammer Conviction), 2 Sorc (Blizz és Fireball), Barb és Necro --- jelenleg ez a 6 kari indul

Ha senki nem jön, akkor én hozok egy townsittert (LightSorc lesz később)

This post was edited by ToldiSenior on May 27 2014 02:30pm
Member
Posts: 5,681
Joined: Jun 24 2009
Gold: 4,000.00
May 27 2014 02:30pm
inkább mennék javával mint barbal :<
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 02:33pm
na jovan faszom megyek wowozni há nincs nekem erre a szarakvásra időm

:XD!
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 27 2014 02:33pm
Quote (WiLi_II @ May 27 2014 09:30pm)
inkább mennék javával mint barbal :<


Elhiszem, de Yvorii elvállalta a barbárt, és jelenleg nem reagál semmire, szóval Barbár az meg kell, anélkül nem tudnának a sorceressek telézni, meg mindig behalnánk

Wili, ha Summoner Necro neked jó, lehets azzal, akkor én leszek Barbár
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 27 2014 02:38pm
Team 2:

ToldiSenior: Barbár
Wili: Necro
Smat: Hammerdin (Conviction
dunaicápa: Hammerdin (Concentration)
GeneralTT: blizzsorc
takii: firesorc

2 hely van még: Jawazon és Salvation Paladin (Hammer)

De igazából akármi jöhet (Assassin LS trapper, vagy firetrapper etc)

This post was edited by ToldiSenior on May 27 2014 02:42pm
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 27 2014 02:43pm
Quote (Yvorii @ May 20 2014 02:00am)
Én is mennék, igazából mindegy mivel, anno barbbal meg sorccal mentem, de nyitott vagyok.


Fail

This post was edited by ToldiSenior on May 27 2014 02:44pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 27 2014 02:44pm
pánikot hoztam a csapatomra
Go Back To Magyar Topic List
Prev1313233343539Next
Add Reply New Topic New Poll