d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Dé Kettő Reset Team > Nov 24.
Prev131323334Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 3 2013 01:51pm
Quote (ToldiSenior @ Dec 3 2013 07:12pm)
Nem tudja valaki, miért crashel el minden egyes "Diablo walks the earth" game?
Ez undorító
Nem lehet kifarmolni a kis Annit, mert állandóan el-crash-el a game, ráadásul utána egy negyedóráig joinolni sem tudok



Shopok levágják a szervert miután kiütötték az annit.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 3 2013 03:34pm
Quote (-joey- @ 3 Dec 2013 20:51)
Shopok levágják a szervert miután kiütötték az annit.



kosz gvs
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 3 2013 09:27pm
vegre lvl 95

szeretlek Anamy <3
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Dec 3 2013 09:39pm
Quote (GoreKnight9 @ 4 Dec 2013 05:27)
vegre lvl 95

szeretlek Anamy <3


tudom :wub:
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Dec 3 2013 11:06pm
Quote (GoreKnight9 @ Dec 4 2013 04:27am)
vegre lvl 95

szeretlek Anamy <3


Grats mate :) all night cmp baalrunok megteszik a hatásukat :)

This post was edited by ToldiSenior on Dec 3 2013 11:08pm
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Dec 3 2013 11:44pm
Quote (Oberon_os @ Dec 2 2013 09:02pm)


dont worry lajo-san :D
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 5 2013 03:29am
kurva anyad d2
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 5 2013 08:13am
Quote (GoreKnight9 @ Dec 5 2013 10:29am)
kurva anyad d2



Innentől official tempban topic.
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Dec 11 2013 10:28am
Végül újrakezdtem 2-3 év kihagyás után és majdnem sírok
Hun-1en 3 ember és nincs joinolható norm game...
Hellen mi a helyzet?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 11 2013 10:34am
Quote (Szerintem @ 11 Dec 2013 17:28)
Végül újrakezdtem 2-3 év kihagyás után és majdnem sírok
Hun-1en 3 ember és nincs joinolható norm game...
Hellen mi a helyzet?


nekem van egy 75 körüli palám hellen, ha érdekel
Go Back To Magyar Topic List
Prev131323334Next
Add Reply New Topic New Poll