Quote (ToldiSenior @ Dec 3 2013 07:12pm)
Nem tudja valaki, miért crashel el minden egyes "Diablo walks the earth" game?
Ez undorító
Nem lehet kifarmolni a kis Annit, mert állandóan el-crash-el a game, ráadásul utána egy negyedóráig joinolni sem tudok
Shopok levágják a szervert miután kiütötték az annit.