Quote (CyberPunk666 @ May 31 2012 07:26pm)
most sajnáljuk közösen rezst amiért már nappok óta semmi jó nem esik neki...
?
Az elején esett pár set meg pár fos legendary, azokból bejött egy 4-5 millió gold, azóta meg esett egy kesztyű, azon kívül semmi. FÚ MEKKORA SZERENCSÉS VAGYOK!!
Ehez képest ricinek meg ifeelnek is 50x ennyi goldja van.