Quote (ReDEyeS @ 18 May 2011 21:35)
xDDDDDDDDDD
mekkora lenne bazz... csak így hívnák "a HUG"

mint az oldszkúl tetoválások, h "ANYÁM" meg "APÁM" meg "IRÉN" : DDDDDD
Quote (CyberPunk666 @ 18 May 2011 21:36)
át akarta húzni, csak elrontotta

nagy volt a dilemma, h kinek a neve legyen ott
This post was edited by zsansaccount on May 18 2011 01:37pm