d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev13132333435129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 18 2011 01:35pm
Quote (zsansaccount @ 18 May 2011 21:34)
ez amúgy tényleg full lac2 story... jár egy csajjal, akinek a nővére rámászik... aztán sírás, karcolgatás, szenvedés, vagdosás. nemsoká jönnek a képek, h a kezébe és a lábába vágta h "HUGIII" vagy akármi is a neve a csajnak


xDDDDDDDDDD

mekkora lenne bazz... csak így hívnák "a HUG" :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 18 2011 01:35pm
Quote (TouchCow @ 18 May 2011 21:33)
hideg van?!
szopjatok le, 34 fok volt kint, majd szétizzadtam a zsákom...


neked az irónia ismeretlen fogalom?
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 01:35pm
Quote (Saenchai @ 18 May 2011 21:35)
lehet ő is bele akarta karcolni Anett húgának a nevét a karjába,csak nem tud írni,azt inkább húzott 1 vonalat


vagy ő menő és a varratokból lehet majd összeolvasni a nevet
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 18 2011 01:36pm
Quote (Saenchai @ 18 May 2011 21:35)
lehet ő is bele akarta karcolni Anett húgának a nevét a karjába,csak nem tud írni,azt inkább húzott 1 vonalat


át akarta húzni, csak elrontotta :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 18 2011 01:36pm
Quote (zsansaccount @ May 18 2011 09:35pm)
vagy ő menő és a varratokból lehet majd összeolvasni a nevet


stylin' out
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 18 2011 01:37pm
KÉPET
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 01:37pm
Quote (ReDEyeS @ 18 May 2011 21:35)
xDDDDDDDDDD

mekkora lenne bazz... csak így hívnák "a HUG" :D


mint az oldszkúl tetoválások, h "ANYÁM" meg "APÁM" meg "IRÉN" : DDDDDD

Quote (CyberPunk666 @ 18 May 2011 21:36)
át akarta húzni, csak elrontotta :D


nagy volt a dilemma, h kinek a neve legyen ott :D

This post was edited by zsansaccount on May 18 2011 01:37pm
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 18 2011 01:37pm
Quote (EdwardElric @ May 18 2011 09:35pm)
jól látod
megbeszéltem barátnőmmel hogy valamit szemtől szembe szeretnék vele tisztázni amint végeztem a melóval ,majd remélem a szívére hallgat és nem az eszére :S :(



amióta meghúztad Anettet beszéltél a húgával? Vagy mire fel hívod alapból barátnődnek?

This post was edited by HunIndex on May 18 2011 01:38pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 18 2011 01:37pm
egyébként valakinek nincs meg facebookon edward?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 18 2011 01:38pm
akinek van fészbukja az egy BUZI
Go Back To Magyar Topic List
Prev13132333435129Next
Closed New Topic New Poll