d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Elektronikus Zene Topic
Prev13132333435Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 14 2011 06:56am
Quote (Inakwo @ 14 Jul 2011 14:51)
he? :DDDDDDDDDDD


Ismerkedek. :D
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 14 2011 06:59am
Quote (ElCapitano @ Jul 14 2011 12:42pm)
ha szereted régit erre elélvezel

http://www.youtube.com/watch?v=xv4ZxTyRKqc


szeretem de ez a szám pont nem tetszik

http://www.youtube.com/watch?v=EB_qB9aO-d8
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Jul 14 2011 11:27am
Quote (Inakwo @ Jul 12 2011 12:46pm)
http://www.youtube.com/watch?v=mwq-T2CrJRU


szerintem zorall zene, én szeretem

http://www.youtube.com/watch?v=BLuUlS-RLyQ

This post was edited by Kenny10 on Jul 14 2011 11:27am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 30 2011 05:00pm
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Jul 30 2011 05:22pm


nem nagyon akar kimászni a fejemből mosté
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 11 2011 03:38am
gecijó volt :D

Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Aug 11 2011 04:03am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 15 2011 04:35am
Quote (ODDSAC @ 11 Aug 2011 12:03)


ez bazdmeg geci jóóóóóóóóóóó

a kurva isten bssza kmeeg
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 15 2011 04:35am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 15 Aug 2011 12:35)
ez bazdmeg geci jóóóóóóóóóóó

a kurva isten bssza kmeeg


szóval még nem aludtál :DD
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 15 2011 04:50am
Quote (tevetava @ 15 Aug 2011 12:35)
szóval még nem aludtál :DD


de, csak megittam pár deci tequilát

menőőőő
Go Back To Magyar Topic List
Prev13132333435Next
Add Reply New Topic New Poll