d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
Prev13132333435Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 10 2011 03:41am
Quote (Baleee @ 10 Mar 2011 11:37)


rizsa-rizsa-rizsa...


Amúgy Edittel anno beszéltük még skypeon 1-2 éve, amikor még Lovaggal, kopekkel, zizivel, baresszal, cápával, meg gyulus és tibivel a régi LS-ben nyomtuk a climbeket, hogy én is anno amikor a subra keveredtem egy fasz voltam, ami y, igaz is, nem itt kellett volna kiélnem magam, de jó volt minden feszültséget levezetni. Ellenben tovább léptem kurvagyorsan azon, 1-2 hónap. Azt most már inkább letagadnám azt az időszakot. :C

Te meg már itt vagy hány éve? 2 is van, nem? 1 éve kb meg már simán utálnak itt, meg gyártod a fantasztikusabbnál fantasztikusabb multijaid és nyalván való, hogy te vagy az mert a semmirekellő stílusod 'egy kicsit' feltűnő.

Ha olyan tökéletes boldog életed van, akkor miért nem ott vagy inkább, ahelyett, hogy itt beszéled a faszságaidat?! Nekem is baromi jó, funtasztikus napjaim, heteim voltak/vannak amióta kisegyetemista vagyok, ettől függetlenül a ide is jó feljönni és spammelni, a kettő nem zárja ki egymást.


simi-simi

nem csak voltál ;)

This post was edited by ReDEyeS on Mar 10 2011 03:41am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 03:42am
Quote (Baleee @ 10 Mar 2011 10:37)
Sztár vagy Tomi!!! :)))))))))))))))))



xd

simi-simi




Fuck yea!!!!!!


Akarom mondani, "simi-simi".

Sztár vagy Tomi!!! :)))))))))))))))))



xd

simi-simi




Fuck yea!!!!!!


Akarom mondani, "simi-simi".



Amúgy Edittel anno beszéltük még skypeon 1-2 éve, amikor még Lovaggal, kopekkel, zizivel, baresszal, cápával, meg gyulus és tibivel a régi LS-ben nyomtuk a climbeket, hogy én is anno amikor a subra keveredtem egy fasz voltam, ami y, igaz is, nem itt kellett volna kiélnem magam, de jó volt minden feszültséget levezetni. Ellenben tovább léptem kurvagyorsan azon, 1-2 hónap. Azt most már inkább letagadnám azt az időszakot. :C

Te meg már itt vagy hány éve? 2 is van, nem? 1 éve kb meg már simán utálnak itt, meg gyártod a fantasztikusabbnál fantasztikusabb multijaid és nyalván való, hogy te vagy az mert a semmirekellő stílusod 'egy kicsit' feltűnő.

Ha olyan tökéletes boldog életed van, akkor miért nem ott vagy inkább, ahelyett, hogy itt beszéled a faszságaidat?! Nekem is baromi jó, funtasztikus napjaim, heteim voltak/vannak amióta kisegyetemista vagyok, ettől függetlenül a ide is jó feljönni és spammelni, a kettő nem zárja ki egymást.


mi ez a múltidő, lol
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 10 2011 03:42am
Quote (Baleee @ 10 Mar 2011 11:37)


Amúgy Edittel anno beszéltük még skypeon 1-2 éve, amikor még Lovaggal, kopekkel, zizivel, baresszal, cápával, meg gyulus és tibivel a régi LS-ben nyomtuk a climbeket, hogy én is anno amikor a subra keveredtem egy fasz voltam, ami y, igaz is, nem itt kellett volna kiélnem magam, de jó volt minden feszültséget levezetni. Ellenben tovább léptem kurvagyorsan azon, 1-2 hónap. Azt most már inkább letagadnám azt az időszakot. :C

Te meg már itt vagy hány éve? 2 is van, nem? 1 éve kb meg már simán utálnak itt, meg gyártod a fantasztikusabbnál fantasztikusabb multijaid és nyalván való, hogy te vagy az mert a semmirekellő stílusod 'egy kicsit' feltűnő.

Ha olyan tökéletes boldog életed van, akkor miért nem ott vagy inkább, ahelyett, hogy itt beszéled a faszságaidat?! Nekem is baromi jó, funtasztikus napjaim, heteim voltak/vannak amióta kisegyetemista vagyok, ettől függetlenül a ide is jó feljönni és spammelni, a kettő nem zárja ki egymást.


Inb4 report'd mert lefaszoztam magam!

Amúgy meg pont azok jönnek ezzel a tökéletes életem van, meg hasonló szánalmas faszságokkal, akik a 'valós élet' társaságokban kisebbségi komplexusai miatt nem tudnak beilleszkedni.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 10 2011 03:43am
Quote (ReDEyeS @ 10 Mar 2011 11:41)
simi-simi

nem csak voltál ;)


Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Mar 2011 11:42)
mi ez a múltidő, lol


Jól van, leszophattok. :D :D
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 10 2011 03:44am
Quote (Baleee @ 10 Mar 2011 11:43)
Jól van, leszophattok. :D :D


de jót röhögtem :DD
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 03:45am
Quote (Baleee @ 10 Mar 2011 10:43)
Jól van, leszophattok. :D :D


7kor nagytemplom

nn kés
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 10 2011 03:45am
Quote (ReDEyeS @ 10 Mar 2011 11:44)
de jót röhögtem :DD


Amúgy én is, ahogy jött ez a két komment tőletek. :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 10 2011 03:46am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Mar 2011 11:45)
7kor nagytemplom

nn kés


OK!

DE AKKOR NN PIMPONGÜTŐ!
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 10 2011 03:48am
Quote (Baleee @ 10 Mar 2011 11:46)
OK!

DE AKKOR NN PIMPONGÜTŐ!


xDDD

owned
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 10 2011 03:51am
33 oldalon át mi volt itt

csak bali vallomásáig jutottam
Go Back To Magyar Topic List
Prev13132333435Next
Add Reply New Topic New Poll